°C

Utorok, 28. január 2020. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Slovenský futbalista zdúchol z Plesu v opere: Svoju krásku nechal v divadle a on? Musel riešiť TOTO?!

Ján Ďurica a Diana Kačurová
Ján Ďurica a Diana Kačurová
Zdroj: Vlado Benko Jr.
13.01.2020 05:45

BRATISLAVA - Ples v opere 2020 je už za nami, no stále sa objavujú nové a nové pikošky. Medzi osobnosti, ktoré svojou účasťou spôsobili väčší či menší rozruch, jednoznačne patrí aj futbalista Ján Ďurica (38). Ako sme už spomínali, namiesto matky svojej dcéry - Magdalény Šebestovej (36) si priviedol do spoločnosti jej mladší model. Dianu Kačurovú, účastníčku Miss Universe 2013. A to nie je všetko!


Už včera sme písali o tom, že po dlhých špekuláciách, kto sa nakoniec objaví na plese po Ďuricovom boku, sa potvrdilo to, čo očakávala väčšina fanúšikov známeho futbalistu. Len pre pár dňami na sociálnej sieti zverejnil záber s bývalou finalistkou miss, namiesto popisu k nemu pridal len jednoduché srdiečko a tajomný odkaz "25%". A napokon to bola práve ona, kto spoločne s ním v sobotu večer kráčal do historickej budovy SND. 

Ako sme už predtým spomínali, kým Kačurová pri príchode doslova žiarila, on sa príliš nadšene netváril. Niekoľko minút pred pol deviatou ples opustil a v spoločnosti celebritného kaderníka Petra Sýkoru odišiel a smeroval o ulicu ďalej. Diana podľa všetkého v spoločnosti zostala bez svojho partnera. Nášmu fotografovi sa ho pri nečakanom "úniku" podarilo zachytiť, no a o chvíľu nato bolo jasné, koľká bije.

Krátko po skončení oficiálneho programu Ján Ďurica a a Peter Sýkora opustili budovu divadla.
Slovenský futbalista zdúchol z
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Obaja páni sa z plesu vytratili a najprv nebolo úplne zrejmé, kam ich kroky smerujú.
Slovenský futbalista zdúchol z
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Obaja sa totiž zastavili v najbližších potravínách, kde strávili krátku chvíľku. Podľa všetkého ich tam dohnala spoločná neresť - cigarety. Onedlho nato sa totiž už obaja vrátili do budovy a viac sa vonku neukázali. Nuž, zrejme by nabudúce organizátori okrem kopy jedla a nápojov mali prichystať aj balíček prvej záchrany pre fajčiarov, aby sa počas najväčšej zábavy nemuseli kvôli svojim neduhom vzďaľovať a opustiť svoje polovičky. 

Po odchode skončili obaja v neďalekých potravinách.
Slovenský futbalista zdúchol z
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Ján aj Peter nechali svoje partnerky na plese a spoločne sa vybrali do obchodu
Slovenský futbalista zdúchol z
Zdroj: Vlado Benko Jr.


Galéria

Ján Ďurica a Diana Krátko po skončení oficiálneho Obaja páni sa z Po odchode skončili obaja Ján aj Peter nechali Ján Ďurica a Diana

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články