°C

Utorok, 28. január 2020. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Prasklo tajomstvo divy Plesu v opere: Ona nosí parochňu?

Prasklo tajomstvo divy Plesu v opere
Prasklo tajomstvo divy Plesu v opere
Zdroj: Jan Zemiar
13.01.2020 13:15

BRATISLAVA - Ples v opere 2020 priam praskal pod náložou nádherných dám, ktoré sa na túto veľkolepú udalosť pripravovali dlhé dni, niektoré dokonca aj týždne. Medzi tie najkrajšie každoročne patrí bývalá modelka Lucia Hablovičová (40), ktorá nesklamala ani tentokrát. Jej dokonalý styling však ukrýval jedno tajomstvo...


Lucia na ples opäť prišla v sprievode návrhára Borisa Hanečku, ktorý mal už tradične na svedomí aj jej famóznu róbu. A nielen tú. Módny guru sa postaral aj o šaty moderátorky večera, herečky Emílie Vášáryovej. Obe dámy sa tak stali jeho chodiacou reklamou a počas večera patrili k najlepšie oblečeným ženám. 

Lucia Hablovičová a Boris Hanečka sa na Plese v opere zúčastňujú pravidelne.
Prasklo tajomstvo divy Plesu
Zdroj: Ples v opere

K dokonalému účesu si Lucia dopomohla parochňou.
Prasklo tajomstvo divy Plesu
Zdroj: Ples v opere

Lucia svoj styling doťukla krásnou vizážou a účes doplnila pávími perami. No a keď už sme pri jej vlasoch, ukázalo sa, že k bohatej rozpustenej hrive si dopomohla. Nepoužila však príčesky či klasické predĺženie. Na Instagrame sa objavila fotka, podľa ktorej mala Hablovičová dokonca poloparochňu. Tú ale evidentne počas bežných dní Lucia nenosí, no a čo sa týka špeciálnych udalostí – prečo nie? Parochňa - neparochňa, tmavovláska vyzerá perfektne za každých okolností. 


Galéria

Prasklo tajomstvo divy Plesu Lucia Hablovičová a Boris K dokonalému účesu si Lucia Hablovičová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články