°C

Piatok, 3. apríl 2020. Meniny má Richard, zajtra Izidor.

Koncert Hexu pre Ďuďa (†46): Dojatí rodičia, Fialovej zmena a.. Známa moderátorka po roku opäť na akcii!

Koncert Hex pre Ďuďa (†46) bol plný emócií.
Koncert Hex pre Ďuďa (†46) bol plný emócií.
Zdroj: Topky.sk
24.11.2019 13:00

BRATISLAVA - Piatkový večer patril spomienke na speváka, ktorý odišiel skôr ako by mal, skôr než svetu odovzdal všetky svoje piesne. Koncert Hex pre Ďuďa zaplnil bratislavskú Starú tržnicu a aj do ulíc bolo počuť najväčšie hity skupiny. Hexáci si na pomoc prizvali hneď niekoľko známych tvárí, ktoré pomohli Yxovi, Fefemu a Tybykemu odspievať ich skladby. Celý koncert dojal Ďuďovych (†46) rodičov k slzám. Vypočuť si skvelú hudbu prišla aj zmenená Zuzana Fialová (45) a dokonca aj moderátorka, ktorá sa na celý rok odmlčala.


V lete zasiahla nielen skupinu Hex a jej priateľov, no celé Slovensko a všetkých fanúšikov smutná správa. Po ťažkom boji s rakovinou podľahol chorobe spevák Peter Ďuďo Dudák. Kapela pripravovala koncert k 30. výročiu od založenia, no toho sa už Peťo nedočkal. Práve jemu teda hexáci venovali piatkový koncert v Starej tržnici.

Okrem tých, ktorí vystupovali spolu s kapelou na stage-i, si prišlo koncert vychutnať aj niekoľko známych tvárí. Herečka Zuzana Fialová sa ukázala opäť vo svojej tradičnej čiernej farbe. Počas šou Tvoja tvár znie povedome sa nechala prefarbiť na blond, no opäť prešla zmenou a vrátila sa k farbe, v ktorej ju všetci poznajú najlepšie.

Zuzana Fialová sa opäť vrátila k tmavej farbe vlasov.
Koncert Hexu pre Ďuďa
Zdroj: Jan Zemiar

Na koncerte sa objavila aj moderátorka Mona Zázrivcová, ktorá pred rokom ohlásila "preddôchodkový" dôchodok. Dala si pohov od práce, odišla na chalupu a užívala si chvíle v teplákoch a so strapatými vlasmi. Po roku sa opäť ukázala v spoločnosti a vyzerala skutočne oddýchnuto a skvele.

Po roku oddychu sa v spoločnosti ukázala aj moderátorka Mona Zázrivcová, ktorej relax skutočne prospel a vyzerala skvele.
Koncert Hexu pre Ďuďa

Celý koncert, ktorý bol rozdelený na dve časti, dojal aj Ďuďovu rodinu. V prvej polovici sa na pódiu vystriedali Le Payaco, Puding Pani Elvisovej, Polemic, Para či IMT Smile. V druhej polovici sa už za mikrofón postavil Peter Šarkan Novák, ktorý už aj v minulosti zaskakoval za Ďuďa na koncertoch, keď nevládal spievať. Kapela spomínala na zosnulého kamaráta, ktorý toho v ich srdciach veľa zanechal. A práve táto druhá časť dojala rodičov, ktorí prišli o syna priskoro. V ich očiach sa leskli slzy, no zároveň sa pri krásnych spomienkach usmievali.

Ďuďovi rodičia hneď po koncerte prehodili pár slov so Šarkanom. Na ich tvárach sa striedali slzy s úsmevom.
Koncert Hexu pre Ďuďa


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar, Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články