°C

Utorok, 20. október 2020. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Fyzický útok na Markíze sa skončil hospitalizáciou: TOTO je obeť svalnáča z reality šou?!

Matej musel po incidente Farmu opustiť.
Matej musel po incidente Farmu opustiť.
Zdroj: TV MARKÍZA
18.10.2019 05:45

BRATISLAVA - Ako sme vás už včera informovali, reality šou Farma musel nekompromisne opustiť Matej Jurkovič (41) po tom, ako fyzicky zaútočil na iného farmára. Tým by údajne mal byť 40-ročný elektrotechnik Rastislav Mojsej.


S nečakanými novinkami prišla televízia Markíza, ktorá reality šou Farma vysiela. Na informácie však bola skúpa, keďže medzi realitou a epizódami, ktoré majú diváci možnosť vidieť na obrazovkách, je rozdiel približne dva a pol týždňa. „Informácie ešte neposkytujeme, sami ešte riešime túto situáciu. Udialo sa to včera, ale v každom prípade Matej na hodinu odišiel, bol vylúčený zo šou," uviedla PR manažérka televízie Markíza Andrea Macáková a dodala, že Matej je už momentálne doma.


Nekompromisný vyhadzov z Farmy: Fyzický útok na ďalšieho súťažiaceho... Skončil v nemocnici!


Podľa informácií denníka Plus jeden deň by však napadnutým mal byť práve hráč z tímu východniarov, Rastislav Mojsej. Ten mal po útoku svalovca skončiť v nemocnici. Čo presne sa medzi farmármi odohralo a aký konflikt predchádzal útoku, ktorý stál výbušného Mateja účasť v hre o 75-tisíc eur, to sa pravdepodobne diváci dozvedia až o pár týždňov z televíznych obrazoviek.

Napadnutým by mal byť východniar Rasťo Mojsej. Skončiť mal v nemocnici.
Fyzický útok na Markíze
Zdroj: TV MARKÍZA

Markíza takisto nemôže potvrdiť, či súťažiacemu podľa pravidiel hrozí nejaká ujma či finančná pokuta, keďže detaily zmlúv medzi súťažiacimi a televíziou sú nezverejniteľné. Aký trest teda agresívneho life kouča čaká, Markíza zatiaľ nepotvrdila. Otázkou tiež zostáva, či vďaka neplánovanému odchodu Bratislavčana dostane druhú šancu farmár, ktorý vypadol z posledného duelu pred včerajším incidentom.

Matej Jurkovský tvoril na Farme pár s východniarkou Mirkou Csorbovou.
Fyzický útok na Markíze
Zdroj: TV MARKÍZA

Ako vzniknutá situácia zamieša karty na Farme, na to si budeme musieť zopár týždňov počkať.

Prekvapuje vás, že Matej zaútočil na jedného zo súperov?

32 % nie
áno 68 %

Hlasovalo: 22835Galéria

Matej musel po incidente Napadnutým by mal byť Matej Jurkovič tvoril na Podľa pravidiel bol Matej Matej Jurkovič prednedávnom zvíťazil

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články