°C

Sobota, 11. júl 2020. Meniny má Milota, zajtra Nina.

Diváci Farmy volajú po návrate Kvetky: TAKTO reaguje Evelyn!

Moderátorkou Farmy je opäť Evelyn.
Moderátorkou Farmy je opäť Evelyn.
Zdroj: Ján Zemiar,
08.09.2019 13:00

BRATISLAVA - Obľúbená reality šou Farma prešla minulý rok zásadnou zmenou. Dlhoročnú moderátorku Kvetu Horváthouvú (42) vystriedala Eva Evelyn Kramerová (29). Evelyn si moderátorský post udržala aj tento rok, no Kvetkini fanúšikovia jej stále nič nedarujú.


Evelyn sa podarilo obhájiť moderátorský post z minulého roku a tak ju môžeme vidieť aj v jedenástej sérii reality šou Farma. Napriek tomu, že v Markíze sa osvedčila, u skalných divákov Farmy nepochodila. Tí sa totiž nevedia preniesť cez fakt, že sa im z obrazoviek už viac neprihovára ostrieľaná Kveta Horváthová. Tí obe moderátorky porovnávajú a mnohí si nedávajú servítku pred ústa.

Evelyn sme sa teda opýtali, ako to vidí ona. „Ja som úplne iná a ani by som sa s ňou nechcela porovnávať, lebo sme dve iné osoby. Jediné, s čím sa môžem porovnávať, je to, aká som bola včera, predvčerom, minulý rok. To mi príde najlogickejšie,“ stojí nad vecou mladá moderátorka, ktorá sa snaží zo dňa na deň zlepšovať vo všetkom, čo robí. Viac už prezradila vo videorozhovore vyššie.

Okrem práce na svojom prejave popracovala Evelyn aj na svojom zovňajšku a v poslednej dobe zhodila ešte viac kíl. Za všetkým je pevná vôľa a zmena životného štýlu, ktorú blondínka podstúpila. Ako to docielila, o tom už v nasledujúcom rozhovore.

Zlepšila sa podľa vás Evelyn v porovnaní s predchádzajúcou Farmou?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 7444Galéria

Moderátorkou Farmy je opäť Evelyn sa s Kvetou Moderátorka Farmy Evelyn si Evelyn debutovala ako moderátorka

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
VIDEO: Vlado Anjel
FOTO: Vlado Benko, Ján Zemiar, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články