Najťažšie slová na rozlúčku: Kolegovia z Hexu sa vyjadrili k úmrtiu ich speváka Ďuďa (†46) | Topky.sk

°C

Piatok, 22. november 2019. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Najťažšie slová na rozlúčku: Kolegovia z Hexu sa vyjadrili k úmrtiu ich speváka Ďuďa (†46)

Kapela Hex navždy stratila svojho speváka Ďuďa.
Kapela Hex navždy stratila svojho speváka Ďuďa.
Zdroj: profimedia.sk
15.08.2019 15:00

BRATISLAVA - V stredu večer obletela Slovensko smutná správa. Na večný odpočinok odišiel spevák kapely Hex Peter Ďuďo Dudák (†46). Smútia nielen známe tváre, ktoré ho poznali, ale aj fanúšikovia. Najťažšie chvíle však prežíva rodina a jeho kolegovia zo skupiny, na ktorých sa už pozerá z neba. Venovali mu slová na rozlúčku plné smútku.


Pre kapelu Hex bude 14. august už navždy dňom plným smútku. Prišli o svojho speváka Ďuďa, ktorého brali ako člena rodiny. Peter Dudák dlhšie bojoval s rakovinou pankreasu a hoci to bol statočný boj, zákerný rak nakoniec zvíťazil a hudobník odišiel na večný odpočinok.

Peter Ďuďo Dudák prehral svoj boj s rakovinou. V srdciach členov kapely však už ostane navždy.
Najťažšie slová na rozlúčku:
Zdroj: Braňo Šimončík

Na speváka spomínajú mnohí fanúšikovia, kamaráti, známe tváre a výnimkou nie sú ani jeho kolegovia z kapely. Práve pre nich je toto jedno z najťažších období. Prišli o člena rodiny, ktorému do neba poslali dojímavé slová na rozlúčku. Cítiť z nich súdržnosť, lásku, no predovšetkým hlboký smútok.

„14. 8. 2019 nás po dlhej a ťažkej chorobe opustil náš kamarát, brat, priateľ. Cítime nekonečnú bolesť. Aj napriek tomu, že sme už dlhší čas boli konfrontovaní s krutou realitou, stále nevieme túto informáciu pochopiť. Ďakujeme za krásnych spoločných 30 rokov, nekonečné množstvo spoločnej radosti, zážitkov a všetkého, čo si nám v živote doprial. A nebolo toho málo. Nikdy nezomrie ten, ktorý žije v piesňach a našich srdciach... Ďuďko, ďakujeme za všetko a dávaj na nás pozor,” znejú slová kapely Hex do neba.

Hexáci prišli o speváka. Prehral boj s rakovinou. Kapela mu posiela dojímavý odkaz do neba.
Najťažšie slová na rozlúčku:
Zdroj: Instagram Hex


Galéria

Kapela Hex navždy stratila Peter Ďuďo Dudák prehral Hexáci prišli o speváka. Spevák kapely Hex Ďuďo Členovia kapely si boli

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Profimedia, Braňo Šimončík, Ján Zemiar, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články