Desivý pohľad na obľúbeného slovenského herca: Zanedbaný a špinavý... Fú, vyzerá ako bezďák! | Topky.sk

Štvrtok, 24. október 2019. Meniny má Kvetoslava, zajtra Aurel.

Desivý pohľad na obľúbeného slovenského herca: Zanedbaný a špinavý... Fú, vyzerá ako bezďák!

Robo Jakab
Robo Jakab
Zdroj: Instagram R.J.
18.07.2019 09:00

BRATISLAVA - Herec Robo Jakab (43) patrí medzi obľúbené tváre slovenského šoubiznisu. Ľudia si ho spájajú najmä s postavou Karola z niekdajšieho seriálu televízie JOJ Panelák, ale aj so zoskupením Chalaňi. Štyridsiatnik je však aj členom divadla Astorka Korzo '90. Prednedávnom sa pochválil fotografiou, na ktorej ho spozná len málokto. Je na nej zanedbaný a špinavý.


Robo Jakab okrem divadla Astorka Korzo ´90 momentálne pôsobí aj v zoskupení Teatro Tatro. A práve na cestách s týmto divadlom si urobil rodák z Nitry fotografiu, na ktorej by ho s ťažkosťami spoznala aj vlastná rodina. Aktuálne vystupuje Jakab spolu s ďalšími kolegami v hre Majster a Margaréta.

Po odohraní svojej pasáže sa herec cvakol a záberom sa pochválil na sociálnej sieti Instagram. Pohľad na Roba Jakaba v tomto prevedení je doslova desivý. Vyzerá totiž úplne ako bezdomovec - zanedbaný, strapatý, špinavý, zarastený. Aj taká je realita postavy osamelého pána Jozefa, ktorého Robo stvárňuje. Hoci patrí medzi slovenských obľúbencov, aj jeho fanúšikovia by zrejme mali problém na javisku ho rozpoznať.

Roba Jakaba by ste takto zanedbaného len veľmi ťažko spoznali.
Desivý pohľad na obľúbeného
Zdroj: Instagram R.J.

„Každé predstavenie Majstra a Margaréty je pre mňa malý sviatkom. Veľká vďaka všetkým, čo sa na ňom podieľajú. Každá zložka je bez akýchkoľvek pochýb vysoko profesionálna s obrovským kusom nadpráce, ktorá je vpísaná do kvality tohto magického diela. A veľká vďaka aj vám, našim divákom, milovníkom Teatra Tatra - jedinečného divadla, kde nič nie je nemožné," napísal Jakab k ďalšej fotke. Nuž, skutočne tam nie je nič nemožné. Ani urobiť zo sympatického fešáka zanedbaného ufúľaného muža.

Robo Jakab aktuálne vystupuje s divadlom Teatro Tatro, kde nič nie je nemožné.
Desivý pohľad na obľúbeného
Zdroj: Instagram R.J.

Spoznali by ste Robo Jakaba ako zanedbaného a špinavého pána Jozefa?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 550Galéria

Robo Jakab Roba Jakaba by ste Robo Jakab aktuálne vystupuje Robo Jakab s manželkou Robo Jakab pracuje na Roba Jakaba by na

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Facebook/Henrich Mišovič, Ján Zemiar, TV JOJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články