°C

Streda, 8. apríl 2020. Meniny má Albert, zajtra Milena.

Záhadný prsteň na ruke Lucie Bílej: Tajná SVADBA s o 17 rokov mladším partnerom?!

Lucie Bílá s priateľom sa pochválili obrúčkami.
Lucie Bílá s priateľom sa pochválili obrúčkami.
Zdroj: Instagram R.F.
17.07.2019 12:00

PRAHA - Sú z nich už manželia? Takáto otázka sa naskytla po tom, ako sa česká speváčka Lucie Bílá (52) spolu so svojím partnerom Radkom Filipim (35) ukázala na spoločenskej akcii jednej z estetických kliník. Očiam fotografov totiž neušli nápadné prstene na rukách oboch hrdličiek.


Česká diva je poriadna tajnostkárka. O prsteni, ktorý už viac než dva roky zdobí jej ruku, najprv tvrdila, že je to len bežný šperk. Vo februári tohto roku však prostredníctvom sociálnej siete otvorene priznala, že skutočne ide o zásnubný prsteň. Dostala ho od svojho o 17 rokov mladšieho partnera Radka Filipiho, s ktorým im to klape už niekoľko rokov.

Záhadný prsteň na ruke
Zdroj: Instagram L.B.

Pred nejakým časom však Lucke pribudol k prstienku ďalší a vykladanou obrúčkou na prstenníku sa hrdí aj Radek. Speváčka, ktorá skúsila šťastie v manželstve už dvakrát, sa zatiaľ k svadbe s road manažérom nevyjadrovala. Je však možné, že rovnako ako zásnuby, aj tú mohla dvojica zorganizovať v tichosti.

Záhadný prsteň na ruke
Zdroj: profimedia.cz

S českou slávicou sa nám spojiť nepodarilo, a tak nateraz nie je známe, či už zamilovaný párik spečatil svoju lásku aj pred zákonom. Dôležité však je, že obaja na spoločných záberoch žiaria šťastím. Snáď sa oceňovaná diva nakoniec podelí s radostnou novinkou.

Myslíte si, že sa Lucie Bílá a Radek Filipi už vzali?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 518Galéria

Lucie Bílá s priateľom Speváčke Lucii Bílej to Lucie Bílá a Radek Speváčka Lucie Bílá a Lucie Bílá zásnuby dlho Speváčke Lucii Bílej to

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: profimedia.cz, Instagram L.B.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články