Po Puškárovej sa PODVOD presunul aj do Česka: Zneužili českú moderátorku! | Topky.sk

°C

Piatok, 22. november 2019. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Po Puškárovej sa PODVOD presunul aj do Česka: Zneužili českú moderátorku!

Lucie Borhyová sa stala obeťou podvodu.
Lucie Borhyová sa stala obeťou podvodu.
Zdroj: Instagram L.B.
09.07.2019 12:00

PRAHA - Nie je to tak dávno, čo markizácku stálicu Zlaticu Švajdovú Puškárovú (42) zatiahli do podvodu s prípravkami na chudnutie. Tentoraz sa obeťou stala aj česká moderátorka Lucie Borhyová (41), ktorá sa môže pochváliť postavičkou ako lusk, no za všetkým je pohyb a strava, žiadne tabletky. Blondínka neváhala a prípad posunula rovno polícii.


Leto a blížiace sa letné dovolenky prajú podvodníkom. Mnohí ľudia chcú totiž urýchlene vyzerať v plavkách tip-top. Prípravu však zanedbali, a tak siahajú po „účinných“ prípravkoch na chudnutie, ktoré vrelo „odporúčajú“ aj známe tváre a odprisahali by, že len vďaka nim majú super postavičku. Opak je však pravdou a – či už slovenské alebo české – známe tváre žiaden prípravok na chudnutie nepožívali, a predsa sú tvárou produktu. Nedobrovoľne.

Moderátorka TV Nova Lucie Borhyová sa stala obeťou podvodu.
Po Puškárovej sa PODVOD
Zdroj: Instagram L.B.

Kým nedávno sa obeťou podvodu stala Zlatica Puškárová, ktorej začali chodiť množstvá správ, či skutočne produkt na chudnutie funguje, v Čechách takto zneužili moderátorku TV Nova Lucie Borhyovú. Tá o svoju postavu dbá nielen pravidelným cvičením, ale stráži si aj to, čo zje. K štíhlej figúre nepotrebuje žiadne „zázračné prostriedky na chudnutie“, ktorých sa tvárou sa stala.

Na internete sa objavila reklama výrobku na redukciu váhy a práve Lucia má garantovať jeho účinnosť. „Po kliknutí sa objaví stránka, ktorá vyzerá ako článok v lifestylovom časopise, čo je ďalší podvod. V tom článku je rozhovor s Luciou, ktorý má vyzerať ako autentický,“ povedal pre portál TN.cz Luciin právnik Karel Čelikovský.

Za svoju postava Lucie Borhyová vďačí cvičeniu a kontrolovanej strave, určite za tým nie sú prípravky na chudnutie.
Po Puškárovej sa PODVOD
Zdroj: Instagram L.B.

Stránka sľubuje, že užívaním prípravku schudnete až desať kíl za jediný týždeň a už to je donebavolajúce. Okrem toho sa v článku spomína, že Borhyová mala žalovať Alianciu odborníkov na výživu, a to z dôvodu, že údajne v televízii povedala, ako sa jej podarilo schudnúť vďaka danému prípravku spomínaných desať kíl počas siedmich dní. Podľa článku mala žalobu vyhrať a vysúdiť tak odškodné 16 000 eur.

„Lucie je z celej záležitosti veľmi rozhorčená. Žiadny taký rozhovor nerobila a absolútne sa od toho dištancuje. Jedná sa nielen o zjavné parazitovanie na jej povesti, ale súčasne takéto protiprávne jednanie vykazuje znaky spáchania trestného činu, a to nielen voči Lucii samotnej, ale súčasne i vo vzťahu k ľuďom, ktorí si na základe uvedeného rozhovoru výrobok kúpili,“ dodáva právnik, ktorý tiež potvrdil, že prípad už rieši polícia.

Lucie Borhyová podala trestné oznámenie za zneužitie jej mena.
Po Puškárovej sa PODVOD
Zdroj: Instagram L.B.

Nechali by ste sa presvedčiť na kúpu prípravkov na chudnutie, ak by bola tvárou reklamy celebrita?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 551Galéria

Lucie Borhyová sa stala Moderátorka TV Nova Lucie Za svoju postava Lucie Lucie Borhyová podala trestné Lucie Borhyová sa stala Lucii Borhyovej robí radosť Lucie Borhyová mala údajne

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články