°C

Sobota, 19. september 2020. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Opäť je v chomúte: Český herec z Básnikov sa tajne oženil!

Český herec Pavel Kříž je opäť v chomúte.
Český herec Pavel Kříž je opäť v chomúte.
Zdroj: Miroslav Vacula
02.07.2019 12:00

PRAHA - Herec Pavel Kříž (58), známy z kultovej série filmov o českých básnikoch, všetkých poriadne prekvapil. Už nejaký čas mu totiž ruku zdobí žiarivá obrúčka. Jeho manželkou sa stala o 14 rokov mladšia Jolana (44), s ktorou herec randil už nejaký čas.


Herec sa v posledných týždňoch objavil na dvoch filmových festivaloch, ArtFilme v Košiciach a na festivale v Karlových Varoch. V Košiciach prišiel podporiť nový slovenský film Casino.sk, v ktorom si zahral jednu z hlavných úloh a v Karlových Varoch predstavil českú snímku Pražské orgie, kde si zahral po boku svetových hercov ako Jonas Chernick (45) či Ksenia Rappoport (45). Už na červenom koberci v Košiciach na jeho prstenníku žiarila obrúčka.

Opäť je v chomúte:
Zdroj: Miroslav Vacula

Prvé informácie o hercovom vzťahu so sympatickou blondínkou Jolanou sa objavili už minulý rok v máji, keď sa dvojica vybrala na spoločné nákupy neďaleko Prahy. A hoci Pavel Kříž o svojom súkromí verejne nehovorí, počas nákupov sa od partnerky nedištancoval, práve naopak. Dotyky či objatia si všimli zákazníci v obchodoch i v reštaurácii, kam sa dvojica vybrala. A i keď herec vtedy vzťah popieral, dnes už je jasné, že láska ich dohnala až k oltáru.

Opäť je v chomúte:
Zdroj: FS Barrandov

Kedy a ako svadba prebehla, známe nie je. Potvrdzuje ju však skutočnosť, že Jolana, ktorá vedie dom pre seniorov blízko Prahy, už na sociálnych sieťach vystupuje pod novým priezviskom.

Patríte k fanúšikom českých filmov?

35 % nie
áno 65 %

Hlasovalo: 874Galéria

Český herec Pavel Kříž Ruku Pavla Kříža zdobí Pavel Kříž je notoricky Eva Vejmělková a Pavel Pavel Kříž si zahral Eva Vejmělková a Pavel Pavel Kříž sa snaží

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Miro Vacula, fs barrandov, zoutube.com, TV joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články