°C

Pondelok, 3. august 2020. Meniny má Jerguš, zajtra Dominik, Dominika.

Slovenská speváčka vyšachovala jojkárske moderátorky: Miesto v hlavnom spravodajstve!

Televízia sa speváčke postarala o prekvapenie
Televízia sa speváčke postarala o prekvapenie
Zdroj: TV JOJ
28.06.2019 13:30

BRATISLAVA - Slovenská speváčka Zuzana Smatanová je na hudobnej scéne už pekných pár rokov. Okrem hudby však od malička snívala aj o povolaní moderátorky. To sa jej teraz splnilo, a nie len tak hocikde. Odpálila to priamo v hlavnej spravodajskej relácii!


Parádny darček k narodeninám si pre speváčku pripravili v televízii JOJ. Zuzana sa totiž netajila tým, že ju priťahuje moderátorská stolička, a tak sa v televízii rozhodli, že známej Slovenke dajú príležitosť. A nie hocijakú. Speváčka sa objavila priamo v spravodajskej relácii Noviny o 12. Tu si vyskúšala nielen prácu s kamerami, ale aj čítanie správ spoza moderátorského pultu.

Slovenská speváčka vyšachovala jojkárske
Zdroj: TV JOJ

Novú skúsenosť si niekoľkonásobná držiteľka zlatého slávika užila. „Ďakujem za možnosť splniť si narodeninové prianie - vyskúšať si prácu moderátorky tv Novín... Išla som bez prípravy, hodená do moderátorských hlbokých vôd,“ opísala zážitok na svojom Instagrame. Zároveň však priznala, že svoju kariéru meniť neplánuje, a pri hudbe zostane aj naďalej. „Milé a skúsené moderátorky, rozhodne sa nebojte o svoje miesta. Ak by si niektorá z vás chcela skúsiť držať moju gitaru a spievať pred davom ľudí, pokojne sa ozvite!“ vyzvala naoplátku televízne tváre.

Fanúšikovia teda môžu zostať pokojní a tešiť sa na ďalšie vydarené hity úspešnej speváčky.


Galéria

Televízia sa speváčke postarala Zuzana Smatanová si vyskúšala Zuzana Smatanová odmoderovala jojkársku Zuzana Smatanová si splnila Zuzana Smatanová Zuzana Smatanová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: TV JOJ, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články