°C

Utorok, 1. december 2020. Meniny má Edmund, zajtra Bibiana.

Známy moderátor šokuje: Len pár mesiacov po rozchode nová žena... A opäť mladšia!

Známy moderátor šokuje: Len pár mesiacov po rozchode nová žena!
Známy moderátor šokuje: Len pár mesiacov po rozchode nová žena!
Zdroj: TV JOJ
12.07.2019 12:00

BRATISLAVA - Neuplynuli ešte ani tri mesiace odvtedy, čo sme našich čitateľov informovali, že jojkársky moderátor je opäť sám. Po približne troch rokoch sa Martin Chynoranský (40) rozišiel so svojou o 15 rokov mladšou priateľkou Martinou, dôvody krachu vzťahu však rozoberať nechcel. No a teraz... Ukázal novú partnerku!


Martin dlho nezaháľal, no a keďže svojou polovičkou sa už pochválil aj na sociálnej sieti a zverejnil zábery zo spoločnej dovolenky, ich vzťah určite nie je až taký čerstvý. Ešte pár mesiacov pred rozchodom pritom hovoril o tom, že si so svojou vtedajšou priateľkou Martinou dokáže predstaviť spoločnú budúcnosť a rodinu. Tak sa však nestalo a s moderátorkou známeho rádia sa rozišiel.

Martin Chynoranský sa pochválil novou priateľkou Kristínou.
Známy moderátor šokuje: Len
Zdroj: Instagram

Známy moderátor šokuje: Len
Zdroj: Instagram

Brunetku najnovšie vymenil za blondínku Kristínu, s ktorou aktuálne oddychuje v romantickom Taliansku. I ona je od neho mladšia, no nie až tak výrazne ako predchádzajúca partnerka. S tou ich delilo 15 rokov, no keďže atraktívna Kristína v roku 2012 ukončila štúdium na vysokej škole, od Martina je mladšia o 8 rokov. Zaľúbencom teda držíme palce a prajeme, nech im to spolu klape.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Známy moderátor šokuje: Len Martin Chynoranský sa pochválil Martin Chynoranský je opäť Martin Chynoranský Martin Chynoranský s bývalou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články