Obrovský ŠOK pre divákov: Obľúbené markizácke tváre skončili... Šebová aj Polnišová prišli o džob! | Topky.sk

Štvrtok, 22. august 2019. Meniny má Tichomír, zajtra Filip.

Obrovský ŠOK pre divákov: Obľúbené markizácke tváre skončili... Šebová aj Polnišová prišli o džob!

Markíza mení vysielacie plány.
Markíza mení vysielacie plány.
Zdroj: TV MARKÍZA
25.05.2019 06:00

BRATISLAVA - Televízia Markíza stihla počas uplynulých rokov predstaviť divákom už niekoľko zábavných relácií. Poslednou v poradí bol Kredenc. Diváci, ktorí si túto zábavnú skeč šou obľúbili, však teraz majú hlavu v smútku. Z obrazoviek sa už pred časom vytratila a zdá sa, že je s ňou definitívny koniec...


Počas mnohých rokov vysielania mohli diváci televízie Markíza vidieť už niekoľko komediálnych relácií. Poslednou z nich bola šou Kredenc, ktorú televízia vysielala od roku 2014 a tešila sa vysokej sledovanosti. Postupne však jej popularita klesala, až sa o pár rokov dostala k podpriemerným číslam. Markíza napokon zábavnú reláciu stiahla už na jeseň minulého roku.

Obrovský ŠOK pre divákov:

Stále sa však hovorilo iba o prestávke v nakrúcaní. Teraz ale Kredencu definitívne odzvonilo. Informáciu potvrdil Dano Dangl, ktorý sa s televíziou na ďalšom pokračovaní relácie nedohodol. „Pre mňa je Kredenc uzatvorená kapitola,” uviedol pre Eurotelevíziu.

So šou, v ktorej sa blysli aj obľúbení herci ako Petra Polnišová, Zuzana Šebová alebo Michal Kubovčík, sa tak budeme musieť rozlúčiť. Herci však v samotnej Markíze nekončia a naďalej zostávajú v ďalších projektoch – v seriáli Horná Dolná či v novo rozbehnutej zábavnej šou Klamal by som ti.

Obrovský ŠOK pre divákov:
Zdroj: TV MARKÍZA

Dangl, ktorý Kredenc produkoval, navyše momentálne pracuje na ďalších plánoch, medzi inými sa opäť skloňuje aj zohraná Partička. „S mojím tvorivým tímom chystáme niekoľko nových projektov, ale z minulosti mám pravidlo nerozprávať o veciach, ktoré ešte nie sú celkom jasné,” uzavrel neurčito moderátor a producent. Pravdepodobne sa tak čoskoro dočkáme prekvapenia v podobe novej relácie.

Chýba vám na obrazovkách relácie Kredenc?

40 % nie
áno 60 %

Hlasovalo: 10617Galéria

Markíza mení vysielacie plány. V obľúbenom Kredenci si Kredenc na televíznych obrazovkách K najznámejším skečom jednoznačne Šebová, Kubovčík či Polnišová Dano Dangl Kredenc zatrhol, Znovu sa skloňuje aj

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: TV Markíza,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články