Tajná frajerka Majka Spirita odhalená: Sexi zábery... TOTO telo má spevák doma! | Topky.sk

°C

Piatok, 13. december 2019. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

Tajná frajerka Majka Spirita odhalená: Sexi zábery... TOTO telo má spevák doma!

Majk Spirit netají, že je zadaný.
Majk Spirit netají, že je zadaný.
Zdroj: Instargam M.S.
24.04.2019 00:10

BRATISLAVA - Po niekoľkotýždňovej "afére" okolo tajomnej ženy po boku Majka Spirita (34) sa tajomstvo prevalilo. Napriek tomu, že na začiatku to vyzeralo všelijako a v hre o to, ktorá dáma je novou láskou slovenského hudobníka, sa skloňovalo niekoľko známych aj menej známych mien, sa najnovšie prevalilo, s kým raper randí...


V posledných dňoch sa k nám do redakcie dostalo niekoľko správ, kde sa objavilo jedno a to isté meno - Masha. Anonymné zdroje, ktoré sa nám ozvali, tvrdili, že Majka poznajú osobne a ich informácie sa zhodovali s tým, čo si už všimli aj niektorí fanúšikovia. A síce, že ide o krásnu modelku zahraničného pôvodu, pôsobiacu v dubajskej modelingovej agentúre. To potvrdzujú aj prvotné informácie, keďže sám hudobník tvrdil, že jeho priateľka nie je Slovenka ani Češka.

Že ide naozaj o Spiritovu partnerku, je zjavné rovno z niekoľkých indícií. „Už ju tu niekto pomenoval. Mala na fotke rovnakú bundu a príspevok bol obratom zmazaný,“ napísal jeden z fanúšikov pod ich spoločnú fotografiu, na ktorej je raperova partnerka otočená zozadu. Hoci má na oficiálnych stránkach agentúry slečna dlhé vlasy, z príspevkov na Instagrame je zrejmé, že sa už dávnejšie ostrihala, čo korešponduje s tým, ako vyzerá na posledných záberoch zo Spiritom.

„Želal by som si, aby ľudia riešili moju hudbu tak, ako riešia moje vzťahy. Nechám si svoj súkromný život pre seba, keď to uznám za vhodné, zverejním jej identitu na mojom Instagrame,“ vyjadril sa nedávno na adresu svojej známosti pre Topky.sk Majk prostredníctvom svojho manažéra. Po tom, čo sa o identite jeho dámy začalo verejne hovoriť, je však už zrejme len otázkou času, kedy „kápne božskou“ a tieto správy potvrdí. Veď sa pozrite sami – takúto krásku mu môžu všetci akurát tak závidieť!

Modelka Masha má byť novou partnerkou rapera Majka Spirita.
Tajná frajerka Majka Spirita
Zdroj: Allure Management

Tajná frajerka Majka Spirita
Zdroj: Allure Management

Na jednom z posledných príspevkov z jej modelingovej agentúry je Masha už ostrihaná.
Tajná frajerka Majka Spirita
Zdroj: Allure Management


Galéria

Majk Spirit netají, že Modelka Masha má byť Táto kráska je vraj Na jednom z posledných Majk Spirit má doma Majk Spirit má doma

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk
FOTO: Instagram, Allure management

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články