Studená sprcha pre slovenskú herečku: Vytočila novú hviezdu... Opľula ju pred celým štábom! | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Studená sprcha pre slovenskú herečku: Vytočila novú hviezdu... Opľula ju pred celým štábom!

Známu herečku opľuli počas nakrúcania!
Známu herečku opľuli počas nakrúcania!
Zdroj: pixabay.com
11.04.2019 12:00

BRATISLAVA - Tak toto počas svojej kariéry ešte rozhodne nezažili! Nie je žiadnym tajomstvom, že počas nakrúcania seriálov nie vždy všetko vyjde presne podľa scenára. Kým niekedy nečakané situácie vypália na výbornú, inokedy vedia štábu pekne zavariť a spôsobiť problémy. Svoje o tom najnovšie vedia aj tvorcovia seriálu Horná Dolná...


V obľúbenom seriáli získala najnovšie epizódnu úlohu ťava. Hoci sa herci na spoluprácu s exotickým tvorom tešili, Danu Gudabovú radosť veľmi rýchlo prešla. Keď vyšla z maskérne, zviera ju opľulo a vylepšilo herečke čerstvý mejkap. Podľa majiteľa Aliho, ktorý dohliadal na celé nakrúcanie, túto situáciu spôsobili práve líčidlá alebo parfum, ktoré ťave prekážali. O krušné chvíle sa zvieratko postaralo aj Michalovi Kubovčíkovi.

Herečka Dana Gudabová schytala pľuvanec od ťavy.
Studená sprcha pre slovenskú
Zdroj: TV MARKÍZA

V tomto prípade však štvornohému hercovi neprekážalo nič. Práve naopak. Zapáčila sa mu policajná čiapka, ktorá ho zaujala až natoľko, že sa ju pokúsil zjesť. „Ale keďže Mišo je výborný herec a nedal sa touto zmenou vykoľajiť, uhral to s prehľadom a humorom jemu vlastným a nakoniec sa to aj zakomponovalo do príbehu. Vtedy sa naozaj celý štáb nezdržal a vybuchol do smiechu,“ dozvedeli sme sa zo zákulisia nakrúcania.

Michal Kubovčík takmer prišiel o svoju obľúbenú čiapku.
Studená sprcha pre slovenskú
Zdroj: TV MARKÍZA

S ťavou sa napokon skamarátil.
Studená sprcha pre slovenskú
Zdroj: TV MARKÍZA

No a keďže sa kolektív Hornej Dolnej rozhodol túto vtipnú vsuvku využiť aj v seriáli, ako to dopadlo, si môžete pozrieť na vlastné oči v dnešnej epizóde Hornej Dolnej!

Máte aj vy podobne vtipnú príhodu so zvieratkom?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 657Galéria

Známu herečku opľuli počas Herečka Dana Gudabová schytala Michal Kubovčík takmer prišiel S ťavou sa napokon So štvornohým hercom si Takto si ťava pochutnávala Takto si ťava pochutnávala

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články