°C

Štvrtok, 13. august 2020. Meniny má Ľubomír, zajtra Mojmír.

Víťazka Elán je Elán po 11 rokoch: Opäť hviezdi v divadle... Fúha, dnes by ste ju ani nespoznali!

Viktória Matušovová
Viktória Matušovová
27.03.2019 10:30

BRATISLAVA - Uplynulo už neuveriteľných 11 rokov odvtedy, čo sa na obrazovkách televízie Markíza vysielala jedna z prvých talentových šou - Elán je Elán. Členovia legendárnej kapely v roku 2008 vybrali 16-ku najlepších finalistov, ktorí potom v jednotlivých kolách súťažili o lukratívny flek v pripravovanom muzikáli z dielne ikonických muzikantov. Z dámskeho osadenstva si prvé miesto odniesla vtedy len 17-ročná Viki Matušovová. A takto vyzerá dnes!


Po skončení šou sa pod Viki akoby zľahla zem. Veľkolepý návrat v elánovskom muzikáli sa nikdy nekonal a hoci sa neskôr vyjadrila, že sa aj naďalej venuje hudbe, na Slovensku o nej bolo počuť len pramálo. O to väčším prekvapením bolo, keď sa nedávno objavila na doskách divadla Nová scéna.

Ryšavka dostala jednu z hlavných úloh v novom muzikáli Mária Terézia, kde hrá mladú čarodejnicu Magdalénu. Počas tlačovej konferencie o 11 rokov staršia Viki prezradila, že momentálne pôsobí najmä u našich českých susedov. Vďaka tomuto predstaveniu však konečne dostala perfektnú možnosť vrátiť sa späť

Viktória sa takmer vôbec nezmenila.
Víťazka Elán je Elán
Zdroj: Jan Zemiar

Viktória Matušovová dostala úlohu v muzikáli Mária Terézia.
Víťazka Elán je Elán
Zdroj: Jan Zemiar

Čo sa týka jej vzhľadu, nedá sa povedať, že by sa talentovaná muzikálová speváčka nejako výrazne zmenila. Rokmi skrátka iba dospela, hoci jej chýbal najvýraznejší doplnok, ktorý bol pre ňu v čase Elán je Elán charakteristický - strojček na zuby. Nevzdala sa ani svojich povestných ryšavých vlasov a dodnes jej zostal aj príjemný dievčenský úsmev. A čo vy, spoznali by ste hviezdu markizáckej šou aj po rokoch?

Spoznali by ste dnes Viki Matušovovú?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 539Galéria

Viktória Matušovová Viktória sa takmer vôbec Viktória Matušovová dostala úlohu Viki Matušovová v čase, Viki Matušovová v čase,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia
FOTO: Ján Zemiar, TV Markíza, Archív,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články