Slovenská herečka po supertajnej svadbe: Obrovská zmena v živote! | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Slovenská herečka po supertajnej svadbe: Obrovská zmena v živote!

Mirka Partlová je vydatá.
Mirka Partlová je vydatá.
Zdroj: Instagram M.G.
25.03.2019 05:45

BRATISLAVA - Už to viac neututlú! Ešte v polovici januára sa v kuloároch slovenského šoubiznisu začalo hovoriť o tom, že herečka Mirka Partlová (33) sa v tajnosti vydala za o deväť rokov mladšieho Mateja Gálisa - syna športového moderátora Stanislava Gálisa. A teraz...


Ešte v januári na premiére predstavenia Rozum a cit mladomanželov prezradila obrúčka, ktorú mala Mirka po celý čas na ruke, rovnako ako zásnubný prsteň. Ich áno však nesprevádzala žiadna gýčová pompéznosť. Supertajná svadba sa mala odohrať v priestoroch svadobnej siene Mestského úradu Vajnory v intímnej atmosfére.

Počas premiéry hry Rozum a cit zdobila Mirkin prst obrúčka.
Slovenská herečka po supertajnej
Zdroj: Divadlo Nová scéna

Hoci sa ich obrad napokon prevalil, dvojica po celý čas zatĺkala a k tomu, že si povedali áno, sa vyjadriť nechcel ani jeden z nich. Prekvapenie nad svadbou vtedy dokonca neskrýval ani otec ženícha, ktorý tvrdil, že o ničom nevie. Dnes je už však všetko inak.

Mirka Partlová už nosí priezvisko svojho partnera Mateja.
Slovenská herečka po supertajnej
Zdroj: archív topky

Mirka sa totiž odhodlala ku kroku vpred a verejne začala používať priezvisko svojej lásky. Ponechala si však aj to dievčenské. Za všetko hovorí rozpis postáv a hercov, ktorý sa nám do rúk dostal počas nedávnej premiéry Márie Terézie na Novej scéne. Medzi účinkujúcimi sa, samozrejme, nachádza aj herečka. Pred priezviskom Partlová sa však píše ešte jedno, a tak sa z muzikálovej hviezdy oficiálne stala pani Gális Partlová.

Páči sa vám myšlienka, že si nevesty ponechávajú aj dievčenské priezvisko?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 2938Galéria

Mirka Partlová je vydatá. Počas premiéry hry Rozum Mirka Partlová už nosí Matej Gális Zásnubami sa Mirka pochválila Mirka Partlová na výlete

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk
FOTO: Archáv Topky.sk, Instagram M.G,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články