°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

Manželka sexi herca z Oteckov ukázala tehotenské bruško: Aha, ako pekne rastie!

Braňo Deák s manželkou Ladislavou
Braňo Deák s manželkou Ladislavou
Zdroj: Ján Zemiar,
26.03.2019 09:00

BRATISLAVA - To, že manželka herca Braňa Deáka (36), Ladislava, privedie čoskoro na svet ich prvého potomka, nie je už žiadnym tajomstvom. Bruško sympatickej brunetky sa stále viac zaguľacuje a budúcej mamičke to nesmierne pristane. Tu je dôkaz!


Uplynulý piatok patril v Bratislavskom Divadle Nová scéna premiére pôvodného slovenského historického muzikálu Mária Terézia. V ňom si zaspieval aj populárny herec a neodmysliteľná tvár seriálu Oteckovia, Braňo Deák. Ten sa už čoskoro sám stane otcom a na premiére sa pochválil nielen krásnou manželkou Ladislavou, ale aj jej rastúcim bruškom, ktoré sa snažila skryť v šatách voľného strihu.

Manželka sexi herca z
Zdroj: Ján Zemiar,

Budúcej mamičke však tehotenstvo neuveriteľne pristane. Po celý večer doslova žiarila a s manželom si užívali v spoločnosť ostatných hostí. A aj keď sa najprv pred fotaparátmi skrývala, napokon spolu predsa len zapózovali.

Manželka sexi herca z
Zdroj: Ján Zemiar,

Seriálový otecko sa pred časom posťažoval s tým, že im nevšedné priezvisko komplikuje výber mien pre bábätko. A keďže budúci rodičia zatiaľ pohlavie ich potomka neprezradili, uvidíme, ako nakoniec výber dopadne.


Galéria

Braňo Deák s manželkou Rastúce bruško už pod Manželke Braňa Deáka tehotenstvo Manželka Braňa Deáka Ladislava Braňo Deák v novom V piatok odpremiérovali slovenský V muzikáli si Deák Muzikál Mária Terézia je

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Ján Zemiar, René Miko

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články