°C

Piatok, 28. február 2020. Meniny má Zlatica, zajtra Radomír.

Mirka Partlová sa stala mamou: Prvé FOTO s bábätkom!

Z Mirky Partlovej je mama!
Z Mirky Partlovej je mama!
Zdroj: Instagram M.P.
23.12.2019 00:02

BRATISLAVA - K Vianociam neodmysliteľne patria darčeky a prekvapenia. Ten najkrajší darček domov prinesie určite aj krásna slovenská herečka Mirka Partlová (34). Krátko pred Štedrým dňom sa na svet vypýtal malý synček.


Pre Mirku Partlovú je tento rok rozhodne jeden z najdôležitejších v jej živote. Najskôr stihla supertajnú svadbu s o deväť rokov mladším partnerom Matejom Gálisom (25) a o pár mesiacov neskôr šokovala svojich fanúšikov, keď sa prostredníctvom sociálnej siete pochválila rastúcim bruškom. Herečka a hudobník sa teraz konečne dočkali a na svet sa prihlásil ich malý poklad.

Herečka Mirka Partlová porodila.
Mirka Partlová sa stala
Zdroj: Instagram M.P.

Herečka sa novinkou pochválila opäť prostredníctvom svojho Instagramu. „Moji muži. Ďakujem za tento dar v živote. Trošku nás vytrápil, ale sme obaja zdraví. Matej sa už o nás stará a krajší darček pod stromček sme si ani nemohli priať," oznámila blondínka. Meno ich malého uzlíčka však neprezradila, zverejnila len záhadné iniciály J. D. G. Rovnako ako herečka, svojím synčekom sa pochválil aj hudobník. Ani on však meno ich potomka neprezradil. Snáď dvojica čoskoro s tajnosťami prestane.

Manžel Mirky Partlovej, Matej Gális, má zo synčeka obrovskú radosť.
Mirka Partlová sa stala
Zdroj: Instagram M.G.

Novopečeným rodičom a ich synčekovi prajeme veľa zdravia.


Galéria

Z Mirky Partlovej je Herečka Mirka Partlová porodila. Manžel Mirky Partlovej, Matej Dvojica meno synčeka neprezradila.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články