°C

Štvrtok, 1. október 2020. Meniny má Arnold, zajtra Levoslav.

Už sa viac neskrývajú: Prvé FOTO Vitteka a jeho novej lásky!

Martina Grešová a Robert Vittek
Martina Grešová a Robert Vittek
Zdroj: Instagram R.V.,
27.02.2019 15:15

BRATISLAVA - Konečne sa prestali skrývať. Už minulý týždeň sme vás informovali o tom, že futbalista Robert Vittek (36) má po svojom boku novú známosť. Pár tvorí s bývalou misskou Martinou Grešovou (31). Dnes to potvrdil aj oficiálne a priateľke dokonca vyznal lásku.


Že by konečne tá pravá? Robert Vittek po rozchode s manželkou Patriciou skúšal šťastie u viacerých žien, no zdá sa, že na tú pravú natrafil až teraz. Učarovala mu bývalá misska Martina Grešová, ktorá v súčasnosti pôsobí ako módna dizajnérka a podnikateľka.

Už sa viac neskrývajú:
Zdroj: Instagram R.V.

I keď svoj vzťah nikdy oficiálne neohlásili, dvojicu prednedávnom prezradili fotografie, na ktorých síce nie sú spolu, ale je zjavné, že sa obaja nachádzali v rovnakom čase na rovnakom mieste. Možno práve vďaka tomu sa teraz rozhodli, že už nemá zmysel sa ďalej skrývať. S pravdou vyšiel von známy futbalista a priateľke zároveň venoval romantické vyznanie. „Každý deň ju ľúbim viac a viac," pochválil sa pri spoločnej fotografii na sociálnej sieti.


Galéria

Martina Grešová a Robert Robert Vittek priznal vzťah Robert Vittek skúšal šťastie Robert Vittek s manželkou Dvojicu prezradila foto na Dvojicu prezradila foto na

Nástroje k článkuFOTO: Instagram R.V.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články