°C

Utorok, 27. október 2020. Meniny má Sabína, zajtra Dobromila.

Nový vzťah v slovenskom šoubiznise: Vittek randí so sexi misskou... Fú, to je ale kosť!

Robert Vittek má po svojom boku novú krásku.
Robert Vittek má po svojom boku novú krásku.
Zdroj: Jan Zemiar
20.02.2019 05:45

BRATISLAVA - Koniec tajností! Jeden z najúspešnejších slovenských futbalistov Róbert Vittek (36) má po svojom boku novú partnerku. A tá je teda poriadne sexi! Za sebou má úspechy na súťaži krásy, ale aj dobre rozbehnutý biznis.Vittek randí s novou sexi kráskou: Táto FOTO ich prezradila!


Reč je o bývalej účastníčke Miss Universe 2012 Martine Grešovej (31), ktorá si v súťaži vybojovala titul prvej vicemiss a Slovensko neskôr reprezentovala aj na celosvetovom finále. I keď umiestnenie v súťažiach krásy zvykne mnohým finalistkám otvoriť dvere do sveta modelingu, sympatickú brunetku, zdá sa, tento smer veľmi nelákal a vydala sa vlastnou cestou.

Nový vzťah v slovenskom
Zdroj: Instagram M.G.

Učaroval jej módny dizajn, a tak namiesto predvádzania modelov na móle, začala si sexi východniarka šaty sama navrhovať aj šiť. Postupne si otvorila vlastný butik a dnes už stojí na čele úspešného biznisu. Jej modely si obľúbili mnohé známe dámy ako Veronika Vagnerová, Mária Čírová, Dominika Grecová či Simona Leskovská.

Nový vzťah v slovenskom
Zdroj: Instagram M.G.

Róbert Vittek sa rád obklopuje krásnymi ženami. Futbalistovi najskôr stroskotalo manželstvo s jeho ženou Patríciou po tom, ako nedokázal odolať jojkárke Alexandre Orviskej. Ešte pred pár rokmi randil s modelkou Niki Lowrie, no ani tento vzťah nakoniec nevydržal.

I keď najnovšiu partnerku oficiálne zatiaľ nepriznal, usvedčili ich fotografie na sociálnej sieti. Grešová aj Vittek totiž zverejnili niekoľko záberov, z ktorých je očividné, že sa obaja nachádzali na rovnakom mieste a to v tom istom čase. Spoločný záber tak možno príde čo nevidieť.

Myslíte, že Vittekovi nový vzťah vydrží?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 1906Galéria

Robert Vittek má po Martina Grešová skončila na Martina Grešová navrhuje a Dvojicu prezradili fotografie na Dvojicu prezradili fotografie na

Nástroje k článkuZDROJ: bee
FOTO: Instagram M.G., Instagram P.V.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články