Utorok, 13. apríl 2021. Meniny má Aleš, zajtra Justína.

Pašekova kráska podľahla novej vášni... Dušan, dávaj si bacha!

Dominika Grecová
Dominika Grecová
Zdroj: Martin Bublavý
24.07.2019 13:30

BRATISLAVA - Ajajaj, tak ten by sa mal mať naozaj na pozore! Hokejista Dušan Pašek (34) aktuálne tvorí pár s kráľovnou krásy z roku 2018 - sexi Dominikou Grecovou. Hoci sa on sám aktívne venuje športu, konkurencia vo fyzickej zdatnosti mu rastie aj v jeho sympatickej polovičke. Neuveríte, na čo sa dala!


Dominiku sme stretli v jednom z bratislavských fitnescentier, kde už nejaký ten čas poriadne zarezáva. A nevenuje sa len tak hocičomu! Rovnako ako niekoľko ďalších žien zo slovenského šoubiznisu, i ju zlákalo bojové umenie. Krehká kráska sa venuje boxu a my sme sa boli pozrieť na jednom z jej tréningov.

Okrem toho, že nás prekvapila tým, že vyzerá neuveriteľne skvele aj po viac ako hodinovej makačke vo fitku, v rozhovore nám prezradila pikošky z tréningu, ako si udržiava štíhlu líniu a aj to, čo na jej boxerskú vášeň hovorí jej partner Dušan Pašek.

Dominika Grecová prezradila, že do boxu sa absolútne zamilovala.
Pašekova kráska podľahla novej
Zdroj: Martin Bublavý

Postavička ako lusk nie je zadarmo. Dominika Grecová si ju tiež musí odmakať vo fitku.
Pašekova kráska podľahla novej
Zdroj: Martin Bublavý

Rovnako ako ďalšie šoubiznisové osobnosti, aj Dominiku si do parády vzal tréner Rasťo Hruška, ktorý je bývalým slovenským reprezentantom v boxe, istý čas pôsobil dokonca aj v Amerike a aktuálne sa chystá na návrat k profi súťaženiu. Ak vás zaujíma jeho príbeh, najväčšie rozdiely medzi týmto športom na Slovensku a za veľkou mlákou a množstvo ďalších informácií o tomto bojovom umení, pozrite si náš rozhovor.


Galéria

Dominika Grecová Dominika Grecová prezradila, že Postavička ako lusk nie Dominika Grecová a Dušan

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia
FOTO: Martin Bublavý ;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články