°C

Sobota, 15. august 2020. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Jojkárka Orviská si nahmatala hrčku: Strach z rakoviny!

Keď si Alexandra Orviská nahmatala hrčku na prsníku, okamžite utekala k lekárovi.
Keď si Alexandra Orviská nahmatala hrčku na prsníku, okamžite utekala k lekárovi.
Zdroj: Instagram AO a JJ
14.03.2019 14:00

BRATISLAVA - Mnohé známe tváre sa svojim fanúšikom stále snažia opakovať, že nemajú zanedbávať svoje zdravie a majú chodiť na preventívne prehliadky. Aktuálne na to upozornila aj jojkárska redaktorka a moderátorka Alexandra Orviská. Na prsníku si totiž nahmatala hrčku. Nasledovala neistota a obrovský strach z rakoviny!


So svojimi obavami sa podelila na sociálnej sieti Instagram. „Pár dní som mala trošku strach, lebo som si našla hrčku a čakala som na mamo, a to som tam bola len dva mesiace dozadu,“ podelila sa o intímny detail zo svojho života jojkárka. Okamžite preto utekala k lekárovi, nech zistí, či je všetko v poriadku.

Hoci nikto nechce mať čierne myšlienky, rakovina často zasiahne, keď to človek najmenej čaká a čoraz častejšie postihuje aj mladých ľudí. Moderátorka je však, našťastie, v poriadku. „Nie je to nič vážne NAŠŤASTIE, ale prosím vás žienky, nepodceňujte tieto veci, zdravie je najdôležitejšie,“ dodala tmavovláska.

Alexandra Orviská o svojich starostiach informovala na Instagrame.
Jojkárka Orviská si nahmatala
Zdroj: Instagram A.O.

Chodievate na preventívne prehliadky?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 598Galéria

Keď si Alexandra Orviská Alexandra Orviská o svojich Keď si Alexandra Orviská Alexandra Orviská s partnerom Alexandra Orviská je moderátorkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Instagram A.O., Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články