Nepozná hranice? Papp sa po Cibulkovej nechutne pustil do jej otca: Debilko! | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Nepozná hranice? Papp sa po Cibulkovej nechutne pustil do jej otca: Debilko!

Robo Papp a Dominika Cibulková
Robo Papp a Dominika Cibulková
Zdroj: Instagram D.C., Vlado Anjel
11.02.2019 05:45

BRATISLAVA - Tak toto naozaj prehnal! Neubehli ani dva týždne, odkedy Robo Papp (37) naložil Dominike Cibulkovej (29) pre jej záľubu v nosení kožuchov. A hoci má medzi kamarátkami ženy, ktoré tomuto trendu taktiež podliehajú, tenistke uštedril poriadne ostré slová. To však ani zďaleka nie je všetko. Spevák sa totiž pustil aj do jej otca Milana!


Nepozná žiadnu úctu? „Čajočka má nový kožuch a ja som si dnes uvedomil, že mi jej je vlastne ľúto, že bola vychovaná k bezcitnosti a bez súcitu ukazuje svetu, že za peniaze môžu všetko,“ napísal Papp nedávno na svojom Facebooku k fotke Dominiky Cibulkovej, ktorá sa pochválila záberom v oranžovom kožuchu.

Samozrejme, ide o Robov názor, pričom jeho slová podporilo množstvo ďalších ľudí. Akoby mu to ale nestačilo, musel zájsť ešte ďalej. Slová o výchove Cibulkovej nenechali chladnými jej rodičov, pričom pani Katarína spevákovi odkázala, že na to, ako Dominiku vychovala, je pyšná.

Pani Katarína odkázala Robovi, že na to, ako Dominiku vychovala je hrdá. Papp, ktorý o výchove kázal, však vraj otca Cibulkovej označil slovom
Nepozná hranice? Papp sa
Zdroj: Instagram KC

Robo Papp mal uraziť otca Dominiky Cibulkovej.
Nepozná hranice? Papp sa
Zdroj: Facebook RP

To však ani zďaleka nie je všetko. Zo zdroja blízkeho tenistke i jej rodiny sme sa dozvedeli, že táto „kauza“ mala dohru, o ktorej sa nehovorilo. Papp si mal písať aj s Dominikiným otcom. „Ako s ním komunikoval? Dominikinmu otcovi, ktorý mu naozaj slušne napísal, napísal odpoveď „debilko :-* “, čo je naozaj trošku priveľa, už aj z hľadiska úcty k mužovi, ktorý vychoval našu historicky najúspešnejšiu tenistku,“ skonštatoval náš zdroj, s ktorým bude zrejme nejeden slušný človek súhlasiť. Nuž, k tomu snáď už ani niet čo dodať...

Myslíte si, že Robo Papp to tentokrát naozaj prehnal?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 4979Galéria

Robo Papp a Dominika Pani Katarína odkázala Robovi, Robo Papp mal uraziť Robo Papp sa najprv

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, Instagram D.C., Facebook R.P.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články