°C

Piatok, 27. november 2020. Meniny má Milan, zajtra Henrieta.

Tanečnica Kosorínová deväť rokov po Let’s dance: Z toho, ako dnes vyzerá, padnete na zadok!

Tanečnica Mirka Kosorínová
Tanečnica Mirka Kosorínová
Zdroj: Jan Zemiar
28.01.2019 09:00

BRATISLAVA - Mirka Kosorínová (36) sa zviditeľnila v markizáckej tanečnej šou Let's Dance a ihneď si získala množstvo fanúšikov. Sympatická tanečnica pôsobila krehkým dojmom vďaka útlej postavičke a tvrdo vydretým krivkám. Ako sa od tých čias zmenila?


Je to už takmer deväť rokov, čo Mirka Kosorínová účinkovala v populárnej tanečnej šou. Profesionálne sprevádzala súťažou moderátora a zabávača Štefana Skrúcaného či speváka Tomáša Bezdedu. Okrem šou sa však venovala aj súkromným vystúpeniam a neskôr si dokonca otvorila vlastnú tanečnú školu, kde aj sama trénovala. Po narodení syna Michala sa rozhodla zvoľniť tempo, aby sa mu mohla naplno venovať. 

Materstvo a menej času na tréning však akoby sa na jej postave vôbec nepodpísali. Mirka si neustále udržiava štíhlu figúru, ktorú by jej mohla závidieť i nejedna tínedžerka. Ona sama pred časom priznala, že za tento dar vďačí práve dlhým rokom venovaným tancu a už týždeň po pôrode sa prirodzene vrátila na svoju pôvodnú hmotnosť. A tak aj po rokoch od účinkovania v Let's Dance vyzerá naozaj fantasticky.

Aké plány má po materskej dovolenke a bude z jej syna profesionálny tanečník? To sa dozviete z videorozhovoru vyššie.

Tanečnica Kosorínová deväť rokov
Zdroj: Vlado Anjel

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Tanečnica Mirka Kosorínová Mirka Kosorínová si stále Mirka Kosorínová po tehotenstve Už je to deväť Tancu sa Mirka Kosorínová

Nástroje k článkuZDROJ: bee
VIDEO: Vlado Anjel
FOTO: Vlado Anjel, Ján Zemiar, Matúš Lago

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články