Krásna Slovenka ukázala zničené brucho po pôrode: Už nikdy nebude ako predtým! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Krásna Slovenka ukázala zničené brucho po pôrode: Už nikdy nebude ako predtým!

Ľubica Šimiaková
Ľubica Šimiaková
Zdroj: Instagram LS
19.01.2019 15:00

BRATISLAVA - Neuplynuli ešte ani dva týždne, odkedy sa jedna z najkrajších Sloveniek stala mamičkou. Kráľovná krásy Ľubica Šimiaková priviedla na svet svoje prvé dieťatko, ktoré dostalo meno po jej manželovi - Martin. Po pár dňoch od pôrodu sa bývalá miss rozhodla ukázať realitu... takto vyzerá jej telo!


O tom, že telo každej ženy sa po pôrode výrazne zmení, snáď netreba pochybovať. Väčšina čerstvých mamičiek však svoje jazvy či kilá navyše úzkostlivo skrýva pod oblečením. Za to, ako po pôrode vyzerajú, sa väčšinou hanbia. Ľubica však nie. Kráska vyšla s kožou na trh a neodradilo ju ani to, že sa ešte donedávna pýšila dokonalými krivkami.

Ľubica sa za svoje jazvy nehanbí. Aj vďaka nim sa stala šťastnou mamičkou.
Krásna Slovenka ukázala zničené
Zdroj: Instagram L.S.

Na sociálnu sieť zavesila záber svojho brucha bez akejkoľvek úpravy a pridala k nemu aj veľavravný odkaz. „Milujem svoje telo a som naň hrdá pre všetko, čím si prešlo a aký zázrak dokázalo. Rozpráva neuveriteľný príbeh. Príbeh neopísateľnej lásky, rastu, obety a nového života. Je to mapa toho, kam som sa dostala a čo som dosiahla. Už nikdy nebude ako predtým, našťastie. Urobilo zo mňa MAMU,“ vyznala sa kráska zo svojich čistých pocitov, ktoré určite pochopí každá (nielen) matka.

Myslíte si aj vy, že ženy by sa nemali hanbiť za svoje telá po pôrode?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 2357Galéria

Ľubica Šimiaková Ľubica sa za svoje Ľubica Šimiaková so svojím Ľubica pred pár dňami

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Instagram L.Š.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články