Nový pár v slovenskom šoubiznise? Známa blondínka a exfrajer Adely Vinczeovej! | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Nový pár v slovenskom šoubiznise? Známa blondínka a exfrajer Adely Vinczeovej!

Modelka Michaela Hlaváčková
Modelka Michaela Hlaváčková
Zdroj: Elite Bratislava
20.01.2019 22:00

BRATISLAVA - Vie, ako šokovať a spravila to znova! Modelka Michaela Hlaváčková (29) je známa tým, že si vie spraviť srandu sama zo seba a sem-tam zavesí na sociálne siete aj poriadne kontroverzné fotografie. Fotografia, ktorou sa pochválila tentokrát, však doslova šokuje!


Michaela Hlaváčková si viac ako na Slovensku užíva úspech v zahraničí. Kariéru modelky má veľmi dobre rozbehnutú a o pracovné ponuky nemá vôbec núdzu. Modelka rada provokuje a svojimi fotografiami už neraz šokovala médiá i fanúšikov, keď pózovala nahá pri zasneženom bazéne, či ukázala foto, kde je previazaná iba veľkou červenou mašľou. Vnučka herca a moderátora Olda Hlaváčka (84) tentokrát zverejnila selfie, ktorá vyvoláva kopec otázok.

Nový pár v slovenskom
Zdroj: Instagram M.H.

Na fotografii je v objatí muža. Nejde však o jej partnera Martina, s ktorým žije modelka už niekoľko rokov, ale o známeho slovenského fotografa Rasťa Brezovského (39). O tom je známe, že v minulosti randil s niekoľkými známymi kráskami, napríklad aj s Adelou Vinczeovou či Ľubicou Šimiak. Blondínka a fotograf vyzerajú na zábere doslova zaľúbene. Sama modelka k fotke pripísala iba jednoduché srdiečko. Ihneď sa tak začali objavovať zvedavé otázky, či sa dvojica dala dohromady. Ani jeden z nich sa ale k tejto skutočnosti nevyjadril.

Michaela si svoje súkromie úzkostlivo stráži a nie je teda známe, či dala zbohom svojmu dlhoročnému partnerovi Martinovi. Uvidíme, či sa k téme rozhovorí, alebo ide len o ďalší vtipný výstrelok svojskej krásky.

Myslíte si, že ide zo strany modelky iba o vtip?

40 % nie
áno 60 %

Hlasovalo: 584Galéria

Modelka Michaela Hlaváčková Michaela Hlaváčková s fotografom Rasťo Brezovský sa na Michaela Hlaváčková má dve Modelka Michaela Hlaváčková rada Michaela Hlaváčková s partnerom

Nástroje k článkuZDROJ: beeInstagram M.H., Instagram M.G.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články