Ples v opere 2019: Boris Kollár absolútne nepripravený... Len tak tak, že si nevyrobil TRAPAS! | Topky.sk

Štvrtok, 18. júl 2019. Meniny má Kamila, zajtra Dušana.

Ples v opere 2019: Boris Kollár absolútne nepripravený... Len tak tak, že si nevyrobil TRAPAS!

Boris Kollár
Boris Kollár
12.01.2019 20:30

BRATISLAVA - Ples v opere je už tradične udalosťou roka, ktorá otvára plesovú sezónu na Slovensku. Desiatky známych tvári svojou prítomnosťou podporujú aj dobrú vec a už niekoľkýkrát po sebe nechýba ani dnes multiotecko Boris Kollár (53). Ten si však dal tentoraz načas a takmer si vyrobil poriadny trapas!


Zahájenie plesovej sezóny na Plese v opere si už niekoľký rok po sebe nenecháva ujsť ani Boris Kollár. Tentoraz však podcenil prípravy a tak si skoro vyrobil trapas. Pre hostí plesu je daný striktný dresscode, ktorý podnikateľ takmer nezvládol dodržať.

Len niekoľko hodín pred plesom si totiž uvedomil, že v jeho šatníku majú miesto len frakové košele. A keďže si tentokrát chcel obliecť smoking, urobil by tak poriadne faux pas. „Môžem ja zistiť, že nemám na Ples do opery smokingovú košeľu? Lebo tie druhé, čo mám sú frakové?“ prezradil svojím fanúšikom v príbehu na Instagrame.

Podnikateľ sa tak len pár hodín pred začiatkom plesu vybral do centra Bratislavy na nákup. Mal šťastie na ochotných obchodníkov, ktorí mu vyšli v ústrety a obchod otvorili. „Boli veľmi zlatí, že mi otvorili,“ podotkol podnikateľ, ktorý vo videu neskôr začal špekulovať aj nad kúpou topánok.

„Ináč, to je pekný prúser, keď zistíte, že skoro nič nemáte na ples,“ zasmial sa Kollár, pretože okrem topánok mu padol zrak aj na manžetové gombíky. „Našťastie ma nevyrazili z obchodu, ktorý bol zavretý. Mali tam telefónne číslo, že keď zavolám, tak otvoria. Skutočne otvorili. Nemyslel som si, že na Slovensku budú takéto služby,“ povedal prekvapene a dodal, že je rád, že dcére neurobí hanbu.

Boris Kollár bol minulý rok na plese s dcérou Saškou, ktorá ho sprevádza aj tento rok.
Ples v opere 2019:
Zdroj: Monarch

Stalo sa aj vám, že ste na poslednú chvíľu zháňali oblečenie na ples?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 634Galéria

Boris Kollár Boris Kollár bol minulý Boris Kollár zháňal smokingovú Z dcéry Alexandry je Boris Kollár sa prihováral Na výber mal z Nakoniec sa ukázal fanúšikom

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Facebook, Instagram B.K., Monarch

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články