°C

Nedeľa, 28. február 2021. Meniny má Zlatica, zajtra Albín.

Tehotná kráľovná krásy sa odhalila: Krásna Slovenka len v sexi bielizni... Wau!

Bývalá kráľovná krásy Ľubica Šimiaková, za slobodna Štepánová
Bývalá kráľovná krásy Ľubica Šimiaková, za slobodna Štepánová
Zdroj: Jan Zemiar
05.12.2018 12:30

NITRA - Keď sa v septembri Miss Universe SR 2012 Ľubica Štepánová vydávala za svojho partnera Martina Šimiaka, ich spoločné bábätko už bolo na ceste. Termín pôrodu si kráska necháva pre seba, ale je jasné, že to bude už čoskoro. Blondínka sa totiž najnovšie obliekla do sexi bielizne a na zvodnej fotografii ukázala poriadne veľké bruško.


Čoskoro bude mamou! Misska Ľubica Štepánová sa tento rok stala pani Šimiakovou a pod srdcom nosí svoje prvé dieťa. Ako prezradila, bude to chlapček. 

Babské povery hovoria, že maminy očakávajúce synov sú v tehotenstve naozaj pekné, lebo malý muž ich života im neberie krásu. A v Ľubicinom prípade to platí naozaj na 100%. Vyzerá výborne, hoci sama priznáva, že v tomto štádiu sa už cíti jemne nekomfortne. 

Fanúšikov však napriek tomu potešila sexi fotkou. Zapózovala iba vo zvodnej bielizni, ktorá nechala vyniknúť plným prsiam aj tehotenskému brušku. „Neviem sa dočkať, kedy tu bude ten malý batôžtek s nami,” vyznala sa na Instagrame. 

Tehotná kráľovná krásy sa
Zdroj: Instagram LS

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Bývalá kráľovná krásy Ľubica Ľubica Štepánová je krásna Ľubica Štepánová a Martin Ľubica Štepánová očakáíva svojho Ľubica Štepánová v roku Miss Universe SR 2012

Nástroje k článku


ZDROJ: ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články