Emma Drobná dráždila len v úsporných bikinách: Sexi telo a bradavky v pozore! | Topky.sk

Sobota, 17. november 2018. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Emma Drobná dráždila len v úsporných bikinách: Sexi telo a bradavky v pozore!

Emma Drobná
Emma Drobná
Zdroj: Instagram ED
11.06.2018 00:20

MALTA - Pastva pre oči! Slovenská speváčka Emma Drobná (24) mužským priaznivcom rozprúdila krv, keď na Instagrame zverejnila fotografie, na ktorých v plnej kráse predviedla svoje krivky len v úsporných bikinách. Sexi nádielku dokonca znásobila aj snímkami s poriadne pikantným prekvapením.


Víťazka uplynulej SuperStar Emma Drobná si momentálne dobíja batérie na slnkom zaliatej Malte. Talentovaná blondínka sa tam vybrala spoločne so svojimi blízkymi kamarátkami, s ktorými si užíva dovolenku doslova na plný plyn.

Svedčia o tom aj jej zábery, ktorými sa pochválila na svojom instagramovom účte. Pri ich pozeraní treba skonštatovať, že krásy dovolenkového raja si zrejme vychutnával len málokto. Všetku pozornosť si totiž bezpochyby najviac „uchmatla“ práve šarmantná exsuperstaristka.

Emma Drobná ukázala svoju sexi postavičku len v bikinách.
Emma Drobná dráždila len
Zdroj: Instagram

Emma tentoraz ukázala svoje krivky len v úsporných bikinách, v ktorých predviedla nielen sexi postavu, ale aj skutočne vzácny pikantný detail, ktorým vydráždila zmysly pánov až na maximum. Pozrite, takýto odvážny záber s trčiacimi bradavkami ste u speváčky na jej oficiálnom profile ešte rozhodne nevideli!

Spod premočených plaviek Emme presvitali bradavky.
Emma Drobná dráždila len
Zdroj: Instagram

Speváčka predviedla pekné krivky a bradavky v pozore.
Emma Drobná dráždila len
Zdroj: Instagram

Páčia sa vám Emmine sexi zábery v plavkách?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 1711Galéria

Emma Drobná Emma Drobná ukázala svoju Spod premočených plaviek Emme Speváčka predviedla pekné krivky Emma sa môže pochváliť Emma Drobná má krivky Víťazka uplynulej SuperStar Emma

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články