°C

Štvrtok, 9. júl 2020. Meniny má Lujza, zajtra Amália.

Tajomstvo slovenskej milionárskej rodiny nabralo veľké rozmery: Už sa im to nepodarí skrývať!

Petra Ficová a Matin Rehák
Petra Ficová a Matin Rehák
Zdroj: Jan Zemiar
06.06.2018 05:45

BRATISLAVA - Skrývačke je koniec! V pondelok večer sa v priestoroch historickej budovy Slovenského národného divadla odovzdávali prestížne ocenenia Slovenka roka. Tam už tradične nemohla chýbať ani celebritná fotografka Petra Ficová (32). A zvodná plavovláska, ktorá je nevestou veľkopodnikateľa Ladislava Reháka (63), hneď pri príchode šokovala všetkých prítomných. Verejne totiž prezradila niečo, čo doteraz držala v tajnosti.


Hoci Petra do divadla prišla vo voľných dlhých šatách, nedalo sa prehliadnuť, že spod oblečenia jej vykúka tehotenské bruško. Hoci sa fotografka doteraz verejne nepochválila, že už onedlho sa stane dvojnásobnou mamičkou, bez problémov nášmu fotografovi zapózovala. „Áno, budeme mať bábätko. Momentálne som v piatom mesiaci a narodiť by sa malo v októbri,“ povedala nám fotografka, keď sme ju neskôr oslovili.

Petra Ficová sa už onedlho stane dvojnásobnou mamičkou. V októbri svojmu partnerovi privedie na svet druhú dcérku.
Tajomstvo slovenskej milionárskej rodiny
Zdroj: Jan Zemiar

Tajomstvo slovenskej milionárskej rodiny
Zdroj: Jan Zemiar

Ako nám prezradila, dieťatko bolo plánované, a tak sa radostnú správu dozvedeli prakticky okamžite. „Vedeli sme to hneď, keďže sme to kontrolovali. Bude to dievčatko, Dorotka. Takže Johanka bude mať parťáčku, veľmi sa z toho tešíme,“ neskrývala obrovskú radosť krásna fotografka, ktorá teda svojmu partnerovi právnikovi Martinovi Rehákovi už onedlho privedie na svet druhého spoločného potomka. Šťastnej rodinke k prírastku srdečne gratulujeme!

Páči sa vám meno Dorotka?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 3091Galéria

Petra Ficová a Matin Petra Ficová sa už Petra Ficová je skutočne Petra Ficová Petra Ficová

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články