Ráková zo Susedov sa pochválila verejnosti: Ukázala synčeka Bendegúza (3)! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Ráková zo Susedov sa pochválila verejnosti: Ukázala synčeka Bendegúza (3)!

Viki Ráková
Viki Ráková
30.04.2018 09:00

KOMÁRNO - Viki Ráková sa v roku 2015 prvýkrát stala mamou. Verejnosť vtedy prekvapila výberom mena, ktoré je pomerne netradičné - synčeka totiž pomenovala Bendegúz. Dnes má chlapček už tri roky a hrdá mamička sa na sociálnej sieti Instagram pochválila jeho fotkami. Toto je on!


Viki Ráková je už tri roky hrdou mamičkou synčeka, ktorému s partnerom, hudobníkom Róbertom Lakatosom, dala pomerne netradičné meno Bendegúz. Herečka doposiaľ svoju rodinku verejnosti príliš neukazovala. Aktuálne sa však rozhodla pochváliť celému Slovensku.


Viki Ráková sa stala mamou: Synčekovi dala netradičné meno!


Na sociálnej sieti Instagram si totiž pred pár dňami založila účet, na ktorom je do dnešného dňa už 22 príspevkov. A z toho na troch je aj jej trojročný synček. Pozrite, toto je malý Bendegúz!

 

#rollerday #happyday #ilovemyson #happytime #northpannonianwines

Príspevok, ktorý zdieľa Rák Viktória (@rak.viki.rakova),

Viac FOTO v GALÉRII» 


Bendegúz je staré krstné meno. Bendegúz (latinsky Mundzuk) je mýtický otec hunského náčelníka Attilu, zvaného Bič Boží. Attila (* cca 406 – † 453) bol od roku 434 až do svojej smrti kráľom Hunskej ríše, ktorá vznikla v súvislosti so sťahovaním národov a ktorá sa rozprestierala od Nemecka po rieku Ural a od Dunaja po Baltské more. Dnes ide o pomerne zriedkavé krstné meno, ktoré sa vyskytuje najmä v Maďarsku.


Páčia sa vám netradičné krstné mená?

59 % nie
áno 41 %

Hlasovalo: 1091Galéria

Viki Ráková Viki Ráková sa na Toto je trojročný synček Viki Ráková a jej Viki Ráková so synčekom Viki Ráková opäť hviezdi Susedia

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram V.R., Ján Zemiar, Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články