Prominentný žúr: Playmate ukázala tehotenské bruško, pestrofarebná Pallová a pani Sajfová len v deravej mikine! | Topky.sk

Piatok, 17. august 2018. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Prominentný žúr: Playmate ukázala tehotenské bruško, pestrofarebná Pallová a pani Sajfová len v deravej mikine!

Jana Mináriková, Alena Pallová, Veronika Cifrová Ostrihoňová
Jana Mináriková, Alena Pallová, Veronika Cifrová Ostrihoňová
20.04.2018 05:45

BRATISLAVA - Pri príležitosti 10-tych narodenín Topiek a odovzdávania cien Telkáč roka 2017 sa v jednom z podnikov v centre Bratislavy uskutočnila párty, ktorej sa zúčastnili aj viaceré slovenské celebrity. Pozornosti neunikla Najobľúbenejšia redaktorka Veronika Cifrová Ostrihoňová (29), ktorá si ocenenie prišla prevziať v deravej mikine. Obrovský záujem svojím pestrofarebným outfitom vzbudila aj celebritná lekárka Alena Pallová (37) a pohľady prítomných si bezpochyby užila i budúca mamička Jana Mináriková (36).


V stredu večer sa v jednom z bratislavských klubov uskutočnilo slávnostné udeľovanie cien Telkáč roka 2017, ktoré bolo zároveň spojené aj s 10-tym výročím vzniku internetového portálu Topky.sk. Túto príležitosť si nenechalo ujsť mnoho známych tvárí zo slovenského šoubiznisu, medzi ktorými samozrejme nechýbali ani víťazi jednotlivých kategórií.


Anketa Telkáč roka 2017: Ocenenia sú oficiálne rozdané!


O pozornosť sa napríklad postarala – Najobľúbenejšia redaktorka – Veronika Cifrová Ostrihoňová, ktorá si vzácne ocenenie prišla prevziať v spoločnosti svojho manžela, moderátora Mateja „Sajfu“ Cifru. Sympatická blondínka aj tentoraz zaujala skutočne originálnym kúskom oblečenia, ktorý pozostával z dlhej maxi mikiny posiatej miniatúrnymi dierkami. Hoci ide o vec vkusu a „bežný“ človek by v takomto outfite vyzeral naozaj čudne, musíme uznať, že Veronike, ktorá je známa svojským štýlom obliekania, sa hodil priam dokonale.

Najobľúbenejšia redaktorka Veronika Cifrová Ostrihoňová prišla na odovzdávanie Telkáča roka 2017 v takejto maxi dierkovanej mikine.
Prominentný žúr: Playmate ukázala
Zdroj: Jan Zemiar

Svojím outfitom doslova hypnotizovala oči prítomných aj celebritná lekárka Alena Pallová. Tá totiž zvolila pestrofarebnú kombináciu viacerých šik kúskov, ktoré z nej vyčarovali hotovú femme fatale večera. Zaujímavým výberom oblečenia bola táto štýlová dáma skrátka ako vždy bezkonkurenčná!

Doktorka Alena Pallová očarila takýmto zaujímavým trendy outfitom.
Prominentný žúr: Playmate ukázala

Na prominentnom žúre sa objavila aj playmate Jana Mináriková, ktorá je momentálne v radostnom očakávaní. Známa plavovláska v obtiahnutých šatách so zvieracím vzorom tak všetkým ukázala svoje rozkošné rastúce bruško a tehotenské krivky. Ako nám nedávno prezradila, jej prvý potomok by sa mal vypýtať na svet v deň jej narodenín – a teda 17. augusta. Pozrite, ako to budúcej mamičke pristalo!

V priliehavých šatách predviedla Jana Mináriková svoje tehotenské krivky.
Prominentný žúr: Playmate ukázala
Zdroj: Jan Zemiar

Ktoré ďalšie známe tváre sa objavili na akcii, si môžete pozrieť v našej GALÉRII»

Zapojili ste sa do hlasovania ankety Telkáč roka 2017?

64 % nie
áno 36 %

Hlasovalo: 445Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články