Evelyn zahviezdila v Let's Dance a teraz: Nový džob v Markíze! | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Evelyn zahviezdila v Let's Dance a teraz: Nový džob v Markíze!

Eva Evelyn Kramerová
Eva Evelyn Kramerová
19.04.2018 05:45

BRATISLAVA - Býva už akýmsi zvykom, že Markíza do nových projektov obsadzuje svoje overené tváre. Inak to nie je ani v prípade komičky Eve Evelyn Kramerovej. Rovnako ako Vladovi Kobielskemu (42), aj jej televízia po zahviezdení v Let's Dance ponúkla nový džob. Aha, čo bude robiť!


Účasť vo veľkej šou Markízy je pre mnohé známe tváre hotovou výhrou. Je totiž veľmi pravdepodobné, že ich spolupráca s televíziou týmto nekončí. V Záhorskej Bystrici je totiž už akýmsi zvykom, že tváre, ktoré u nich zahviezdili v jednom projekte, neskôr obsadia aj do ďalších. 

Veď v poslednom období prišiel takouto cestou k novému džobu spevák Lukáš Adamec, ktorý vďaka účasti v Tvojej tvári získal post moderátora relácie Koleso šťastia. Speváčka Emma Drobná po spievaní zas pokračovala zvŕtaním sa v šou Let's Dance. Hercov z tanečného projektu zas oslovili do seriálu Oteckovia a víťaz Vlado Kobielsky bude čoskoro moderovať novú reláciu Stena. 


Nová svetová šou na Markíze: Meno moedrátora vás šokuje!


A na prázdno neobišla ani komička Eva Evelyn Kramerová. Tá podľa našich najnovších informácií dostala angažmá v obľúbenom markizáckom seriáli Horná Dolná. „Evelyn sa stane trvalou súčasťou Hornej Dolnej. Presne, o akú postavu pôjde, sa diváci budú môcť dozvedieť už čoskoro na Tv Markíza,“ prezradila Topkám PR manažérka Markízy Lenka Horáková.

Oslovili sme v tejto súvislosti aj samotnú herečku. „Áno, som veľmi šťastná, že môžem byť súčasťou tohto projektu,“ povedala nám natešená Evelyn a doplnila: „Je to nová skúsenosť, ktorá verím, že ma veľa naučí.“ Zaujímalo nás tiež, ako sa jej pracuje s ostrieľanými hviezdami. „Hrám najviac s Peťkou Polnišovou, ktorú mám veľmi rada, ale každý člen štábu a aj herci sú tam mimoriadne milí,“ dodala Kramerová. Novú časť Hornej Dolnej si môžete pozrieť dnes večer na Markíze.

Eva Evelyn Kramerová je novou trvalou súčasťou seriálu Horná Dolná.
Evelyn zahviezdila v Let's
Zdroj: TV MARKÍZA

Teší vás informácia, že je Evelyn novou hviezdou Hornej Dolnej?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 1992Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články