Poznáme prvé mená novej série Tvojej tváre: Moderátor RTVS a... Veľký návrat z materskej dovolenky! | Topky.sk

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Poznáme prvé mená novej série Tvojej tváre: Moderátor RTVS a... Veľký návrat z materskej dovolenky!

Poznáme prvé mená novej série Tvojej tváre
Poznáme prvé mená novej série Tvojej tváre
Zdroj: TV MARKÍZA
25.06.2018 05:45

BRATISLAVA - Už o niekoľko týždňov sa na televízne obrazovky opäť vráti populárna šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá počas troch sérií valcovala číslami sledovanosti. Samozrejme, ani tentokrát sa markizácka súťaž nezaobíde bez známych osobností, ktoré budú bojovať o titul najlepšieho imitátora. A toto sú prvé z nich!


Markíza do novej série povolala skutočne silných ťahúňov. Prvým z nich je herečka a speváčka Nela Pocisková, ktorá sa len v apríli stala dvojnásobnou maminou a priviedla na svet dcérku Lianu. Hoci si teda materskú dovolenku príliš neužije, diváci sa môžu tešiť na poriadny hlas a špičkové spevácke výkony.

Speváčky bude v Tvojej tvári reprezentovať čerstvá dvojnásobná mamička Nela Pocisková
Poznáme prvé mená novej

Markizácke moderátorky by mala podľa našich informácií reprezentovať Jasmina Alagič. Tá si len nedávno vydýchla od náročného moderovania markizáckej Superstar, no na obrazovkách ju teda môžeme opäť očakávať už onedlho. Sympatická brunetka sa netají tým, že k hudbe má blízko a v súkromí si rada pospevuje, a tak nie je vylúčené, že fanúšikov šou svojimi výkonmi príjemne prekvapí.

Známe hity si zaspieva aj nová hviezda Markízy Jasmina Alagič.
Poznáme prvé mená novej
Zdroj: Vlado Anjel

Za spevákov sa má na pódium postaviť Adam Ďurica, ktorého zrejme predstavovať vôbec netreba. Kategóriu herečky by podľa našich zdrojov mala mať vo vrecku čerstvo vydatá Mária Bartaloš, za slobodna Havranová, ktorej na Markíze momentálne skutočne ide karta. K obľúbeným Oteckom si teda na svoje konto môže pripísať ďalší úspešný projekt.

Prekvapením je účasť Martina Nikodýma. Ten je momentálne tvárou konkurenčnej RTVS a na markizáckych obrazovkách sa objavil naposledy pred rokom ako moderátor šou Pevnosť Boyard. Poslednou nám známou účastníčkou by mala byť komička Evelyn. Tá sa v projektoch žlto-modrej televízie v poslednom období objavuje pomerne často. A kto vie – po tom, ako ďaleko to dotiahla pred časom v Let’s dance, sa jej možno podarí vyhrať práve šou Tvoja tvár znie povedome.

Martin Nikodým sa vďaka Tvojej tvári opäť objaví na markizáckych obrazovkách.
Poznáme prvé mená novej

Tešíte sa na novú sériu šou Tvoja tvár znie povedome?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 4066Galéria

Poznáme prvé mená novej Speváčky bude v Tvojej Známe hity si zaspieva Martin Nikodým sa vďaka V šou si zasúťaží Adam Ďurica Mary Havranová

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Vlado Anjel, TV Markíza, Profimedia.sk, Facebook E.K., Instagram M.H.,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články