°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Mužom padla sánka: Známe Slovenky sa odhalili a ukázali, čo doteraz skrývali!

Emma Drobná, Silvia Lakatošová, Denisa Mendrejová a Alena Pallová
Emma Drobná, Silvia Lakatošová, Denisa Mendrejová a Alena Pallová
18.04.2018 13:30

BRATISLAVA – Bolo sa na čo pozerať! V utorok večer sa zišlo množstvo známych tvárí v istom nákupnom centre na nábreží Dunaja, kde sa konala módna prehliadka Fera Mikloška. Prítomní páni iba slintali, keď zbadali, ako sa známe ženy v ten večer odhalili.


Sú krásne a môžu sa pýšiť aj krivkami, ktoré stoja za pohľad. Reč je o riaditeľke Miss Universe SR Silvii Lakatošovej, speváčke Emme Drobnej, speváčke Beáte Dubasovej, bývalej miss Denise Mendrejovej či doktorke Alene Pallovej. Všetky tieto dámy sme v utorok večer stretli na Fashion Forward v známom nákupnom centre na nábreží Dunaja, kde svojou prítomnosťou ihneď vzbudili pozornosť.

Na módnu šou totiž prišli odeté v poriadne sexi outfitoch, v ktorých odhalili aj to, čo mnohé z nich doteraz skrývali. A to svoje sexi štíhle nôžky. Keďže sa v posledných dňoch výrazne oteplilo, mnohé dámy vytiahli zo svojich šatníkov poriadne krátke sukničky či šatôčky a v provokatívnych silonkách tak pošteklili mužskú fantáziu viac ako v uplynulých chladnejších mesiacoch. Pri pohľade na tieto krásne ženy v takýchto drobných kúskoch šatstva mnohým mužom bezpochyby padla sánka. Veď pozrite sami! Fotografie nájdete v našej GALÉRII»

Páčia sa vám krátke šaty?

72 % nie
áno 28 %

Hlasovalo: 907Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články