Exotická dovolenka Vinczeovcov sa zmenila na "horor" | Topky.sk

Piatok, 17. august 2018. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Exotická dovolenka Vinczeovcov sa zmenila na "horor"

Manželia Vinczeoví boli pre nebezpečný cyklón uväznení dva dni na izbe.
Manželia Vinczeoví boli pre nebezpečný cyklón uväznení dva dni na izbe.
Zdroj: TV MARKÍZA
07.02.2018 10:30

BRATISLAVA - Problémy v raji! Adela (37) a Viktor (27) Vinczeoví si pred pár dňami užívali zaslúžený oddych na Mauríciu. V tom čase sa však ostrovom prehnala ničivá sila nebezpečného cyklónu a krásy exotiky vystriedali scény ako zo zlého sna. Pre tropický živel ostali manželia dva dni uväznení na izbe.


Adela a Viktor Vinczeoví sa prednedávnom vrátili z dovolenky. Chvíle plné oddychu si manželia užívali na exotickom Mauríciu 9 dní, odkiaľ si so sebou odniesli aj niekoľko zážitkov. Nie všetky však boli príjemné.


Banášová a Vincze: Oficiálna svadobná foto!


„Zažili sme aj cyklón. Ževraj po 20 rokoch taký silný. Volal sa Berguitta,“ prezradila pre jojkársky Topstar moderátorka. Blondínka zároveň dodala, že ničivý živel ich dokonca uväznil na dva dni v hotelovej izbe.

Pre blížiacu sa hrozbu bolo vtedy uzavreté letisko aj hlavný prístav a obyvatelia ostrova mali dbať na všetky bezpečnostné odporúčania. Tropická  búrka bola označený za cyklón tretieho stupňa, ktorý sprevádzali poryvy vetra s rýchlosťou až do 120 kilometrov za hodinu a tiež silné vlnobitie. S odkazom na miestnu meteorologickú službu o tom informovala agentúra Reuters.

Manželia Vinczeoví zažili počas dovolenky na Mauríciu tropický cyklón.
Exotická dovolenka Vinczeovcov sa
Zdroj: telkac.zoznam.sk

Boli ste aj vy niekedy svedkom cyklónu?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 1612Galéria

Manželia Vinczeoví boli pre Manželia Vinczeoví zažili počas Chvíle plné oddychu si Adela a Viktor Vinczeoví Manželia Vinczeoví zažili tropický

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Nina Vančová photo, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články