Ďalší šok pre fanúšikov: Prekvapivá novina v živote Vinczeovcov! | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Ďalší šok pre fanúšikov: Prekvapivá novina v živote Vinczeovcov!

Adela a Viktor Vinczeovci
Adela a Viktor Vinczeovci
Zdroj: Jan Zemiar
02.05.2018 10:30

BRATISLAVA - Toto nikto nečakal! Ak ste si mysleli, že vás Adela (37) a Viktor (27) Vinczeovci už nemôžu ničím prekvapiť, tak ste na veľkom omyle. Ako sme sa totiž dozvedeli, svoju popularitu sa najnovšie rozhodli zúročiť ako amatérski herci na doskách, ktoré znamenajú svet. S divadlom chcú dobyť celé Slovensko!


Manželia Adela a Viktor Vinczeovci opäť šokovali! Po minuloročných zásnubách a mega rýchlej svadbe si pre svojich fanúšikov prichystali ďalšie veľké prekvapenie. Ide o ich prvé spoločné podnikanie, v ktorom sa obaja predstavia v úlohe hercov.

Voľba tentoraz padla na divadlo, v ktorom je známy moderátor ako doma. Ten sa v umeleckom svete blysol už v minulosti, keď so svojou bývalou priateľkou Evou hrával v divadelných predstaveniach, ktoré sa každé leto konajú na Bojnickom zámku.

Nuž a ako sa zdá, Viktor na svoj koníček stále nezanevrel a chce sa tomu venovať i naďalej – tentoraz však aj so svojou milovanou Adelou. Manželia na svojom novom projekte dlhé mesiace tvrdo makali a naostro si to pred svojimi blízkymi a kamarátmi vyskúšali už uplynulú nedeľu v Šali, kde sa predstavili v komédii Petra Zelenku Odchody vlakov.

Novú komédiu s názvom Odchody vlakov skúšali Vinczeovci tri mesiace.
Ďalší šok pre fanúšikov:
Zdroj: Facebook

„Obaja radi chodievame do divadla a ja som kedysi síce hrával, no naposledy možno pred desiatimi rokmi. Pre Adel je to zas absolútna premiéra. Našli sme perfektný spôsob, ako si užívať manželský čas. Je to pre nás veľmi nová, no pekná a vzrušujúcejšia skúsenosť,“ prezradil Vincze.

O tom, že to zaľúbenci myslia skutočne vážne, svedčí aj fakt, že si už pre verejnosť pripravili aj niekoľko ďalších predstavení po celej krajine. Vidieť amatérskych hercov v akcii budete môcť už 8. mája v Šali.

Manželské duo chce s divadlom dobyť celé Slovensko.
Ďalší šok pre fanúšikov:
Zdroj: Facebook

Prekvapila vás informácia o tom, že sa Vinczeovci predstavia v úlohe hercov?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 4871Galéria

Adela a Viktor Vinczeovci Novú komédiu s názvom Manželské duo chce s Manželia Vinczeovci najnovšie spolu Adela a Viktor Vinczeovci

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Facebook, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články