Nepríjemné zdravotné problémy moderátora Sajfu: Najhorší scenár sa naplnil... Musí dať ZBOHOM svojmu miláčikovi?! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 14. november 2019. Meniny má Irma, zajtra Leopold.

Nepríjemné zdravotné problémy moderátora Sajfu: Najhorší scenár sa naplnil... Musí dať ZBOHOM svojmu miláčikovi?!

Matej Sajfa Cifra
Matej Sajfa Cifra
Zdroj: youtube.com
29.12.2017 09:30

BRATISLAVA - Známy slovenský moderátor Matej Sajfa Cifra (38) aktuálne rieši nepríjemné zdravotné problémy. Už dlhší čas ho totiž trápi upchatý nos a nezaberajú mu ani spreje na jeho uvoľnenie, na ktorých sa postupne stal závislým. Podstúpil preto odborné vyšetrenie a jeho výsledok ho určite nepotešil - najhorší scenár sa totiž naplnil. Bude musieť povedať zbohom svojmu miláčikovi?!


Matej Sajfa Cifra krátko pred Vianocami musel riešiť nepríjemné zdravotné problémy. Dlhodobo ho totiž trápil upchatý nos a ani po dlhých týždňoch ho tento nepríjemný problém neopúšťal. Pár dní pred sviatkami sa preto rozhodol podstúpiť odborné vyšetrenie a to potvrdilo moderátorove obavy. 

„Zistil som vo svojich 38 rokoch, že som reálne na niečo alergický. Najhoršie na tom alergologickom vyšetrení bolo, že som zistil, že som alergický na niečo, čo je môjmu srdcu veľmi, veľmi milé a nedokážem sa toho vzdať - je to Molly,“ prezradil vo svojom vlogu na youtube rádiový spíker. 

Alergológ Matejovi Sajfovi Cifrovi zistil, že je alergický na svojho miláčika Anglického buldoga Molly, ktorého si pred tromi rokmi adoptoval z útulku.
Nepríjemné zdravotné problémy moderátora
Zdroj: youtube.com

Alergológ mu tak potvrdil, že za jeho problémom je s najväčšou pravdepodobnosťou jeho psí miláčik, ktorého si s manželkou Veronikou pred tromi rokmi adoptoval z útulku. Vzdať sa ho preto rozhodne nechce a vyzval svojich sledovateľov, aby mu dali nejaký tip, ako alergiu zmierniť. 

Oslovili sme v tejto súvislosti samotného Sajfu, nech nám prezradí, či sa k nemu napokon nejaký účinný recept dostal a ako svoju situáciu plánuje riešiť. „Dostal som od ľudí neuveriteľné množstvo rôznorodých rád od akupunktúry, cez lieky, spreje, až po ‚neboj, telo si zvykne‘. Chválabohu, tá alergia nie je tak vážna, že by som nedokázal prežiť, takže skôr uvidím a pokúšam sa odvyknúť si od nosového spreja,“ prezradil nám moderátor. Prajeme mu teda, nech ho zdravotné nepríjemností čo najskôr opustia!

Dokázali by ste sa kvôli alergii vzdať svojho miláčika?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 4884Galéria

Matej Sajfa Cifra Alergológ Matejovi Sajfovi Cifrovi Molly je neodmysliteľnou súčasťou Molly sprevádza Mateja Sajfu Matej Sajfa Cifra hľadá

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: youtube.com, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články