Módne (s)hity z Let's Dance: Infantilná Vavrinčíková, ženská Hantuchová a Ďurovčíkova frajerka? Najlepší styling večera! | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Módne (s)hity z Let's Dance: Infantilná Vavrinčíková, ženská Hantuchová a Ďurovčíkova frajerka? Najlepší styling večera!

Daniela Hantuchová, Barbora Hlinková, Lenka Vavrinčíková
Daniela Hantuchová, Barbora Hlinková, Lenka Vavrinčíková , Zdroj: Jan Zemiar
02.11.2017 12:00

BRATISLAVA - Vymódili sa! V nedeľu večer sa konalo semifinále tanečnej šou Let's Dance. Vychutnať si ho prišlo mnoho známych tvárí. Ako sa na túto príležitosť vyobliekali? Na to si posvietila odborníčka na módu Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom!


Emma Drobná, speváčka

Šik a dostatočne elegantné. A myslím, že to aj Emmu vystihuje. Červená a čierna je u mňa trochu prvý plán, ale toto vypálilo celkom fajn. 

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Zuzana Fialová, herečka

Pekné šaty. Elegantné s rafinovaným dekoltom, ktorý si Zuzana môže dovoliť. Príde mi ale zbytočná tá ozdoba na krku. Načo? Zabíja celkovú čistotu dekoltu a bráni vyniknúť línii. Navyše zbytočne skracuje krk ako taký. Nič také tu nie je treba. Mejkap a účes sú postačujúcim doplnkom! 

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Daniela Hantuchová, tenistka

Malé čierne sú istota v šatníku. Jednoduché, ale zaujímavé v strihu. Daniele pristanú a oceňujem výber topánok, že nie sú čierne. Ženské a elegantné. 

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Mary Havranová, herečka

Krásne šaty. Výborný výber. Elegantné, šmrncovné a skvele zladené s osobnosťou a, samozrejme, s príležitosťou. Dáma večera!

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Barbora Hlinková, herečka

Super. Odvážne, iné, ale veľmi elegantné a šik. Pánske prvky v ženskej móde budú vyzerať vždy atraktívne. Vyvážená farebnosť, estetickosť, jednoducho, toto jej vyšlo. Najlepší styling večera!

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Alena Kobielska, manželka herca Vladimíra Kobielskeho

Krásne šaty. Bordová jej pristane. Trochu by som sa pohrala s doplnkami. Bordové lodičky by boli úplná pecka. V princípe, čierne sú fajn, ale volila by som skôr krémovú alebo púdrovú kabelku, možno aj s nejakou potlačou. Nech to dostane trochu atmosféru. Toto je nuda a fádnosť. Je to krásna žena, ktorá si môže dovoliť oveľa viac!

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Silvia Kucherenko, modelka

Šaty parádne. Aj účes a mejkap. Tými čižmami to celé zabila. Metalická modrá je „cool“, ale ten tvar. Vysoké čižmy sú trendy, platforma ale evokuje vulgárnosť a nie príliš veľkú estetickosť. Sama o sebe je dosť výrazná. Oveľa viac by jej prospelo menej výstrednosti, keďže je ona sama chodiaca výstrednosť! Trochu vkusnosti by len prospelo. Menej je viac. 

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Eva Rezešová, Miss Universe SR 2002

Všetko by bolo fajn a aj dostatočne elegantné. Oceňujem vkusne skombinovanú zvieraciu potlač. Ak sa to neurobí dobre, môže to vypáliť ako gýč. Tú veľkú kabelku by som ale vymenila. Tá je ideálna na deň. Do spoločnosti je lepšia voľba menšia spoločenská. Čiernou by nič nepokazila. 

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Lenka Vavrinčíková, moderátorka

Obdobie stužkových sa blíži. Pre niektoré mladé slečny to môže byť inšpirácia. Pre dámu a krásnu ženu akou Lenka je, mi to príde dosť retro, fádne, tak trochu infantilné a neskutočne nudné. Keby radšej siahla po hladkých jednoduchých čiernych, dobrého strihu, bola by to oveľa väčšia trefa do čierneho. Príliš veľa čipky môže byť na škodu. Drž sa jednoduchosti. Tá ti svedčí. Si výrazná a pekná, nepotrebuješ veľa. 

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Adela Vinczeová s manželom Viktorom Vinczem, moderátori

Krásne šaty. Výrazné, exkluzívne. Asymetria Adele pristane. Teším sa, že už nebola zbytočne zabitá ozdobou na krku. Dlhá náušnica to pekne vyvažuje. 

Viktor super. Krásne farebné vyváženie neutrálnych farieb. Výborne zladený pár. Estetické, vkusné a elegantné. 

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Zora Czoborová, fitness trénerka

Vyzerá skvele. Sviežo a štýlovo. Výborne zladená farba šiat s farbou pokožky. Decentné, vkusné. Nádherná farebná vyváženosť pri zachovaní trojfarebnej kombinácie. Náramok by som ale zrušila. Zbytočný. Kabelka je dosť výrazná, lesklá. To stačí. Účes a mejkap dokonale zladený. 

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Stylistka Andrea Ziegler hodnotí aj na svojom blogu: http://andreaziegler.sk/fialova-to-zabila/

Kto sa podľa vás obliekol na semifinále Let's Dance najlepšie?


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články