Módne (s)hity z finále Miss Universe: Nezladená Habancová, (polo)nahé missky a... Prekvapivá hviezda večera! | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Módne (s)hity z finále Miss Universe: Nezladená Habancová, (polo)nahé missky a... Prekvapivá hviezda večera!

Zuzana Kollárová, David Schavel, Lucia Habancová
Zuzana Kollárová, David Schavel, Lucia Habancová, Zdroj: Jan Zemiar
26.10.2017 10:30

BRATISLAVA - Uplynulý víkend sa v Zimnej jazdiarni Bratislavského hradu konalo veľké finále súťaže krásy Miss Universe SR 2017. Ako sa na galavečer vyobliekali známe tváre? Na to si posvietila módna stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom.


Zuzana Kollárová, Miss Universe SR 2016

Extravagancia má svoje čaro. Prísť do spoločnosť takmer nahá je asi otázka vkusu, estetiky a elegancie. Skutočná dáma upúta svojou grandióznosťou, šarmom a silou osobnosti. Ak to niekto nemá, musí asi upútať inak. To, či je toto vhodné a pekné, je asi subjektívnou otázkou. Na ňu nech si odpovie každý sám. 

Módne (s)hity z finále
Zdroj: Jan Zemiar

Kristína Šulová, 2. vicemiss Universe SR 2016

Elegantné, dostatočne spoločenské, tiež rafinované. Zvolila by som ale jemnejšie topánky. Buď klasické lodičky alebo pekné sandále. Toto je ako päsť na oko. Platformové topánky vyzerajú trochu vulgárne a s celkovým štýlom a dojmom sa bijú.

Módne (s)hity z finále
Zdroj: Jan Zemiar

Silvia Lakatošová, riaditeľka Miss Universe SR

Krásna dáma, ktorá nepotrebuje veľa. Jednoduché, pritom štýlové, elegantné a náročné. Ukážka dobrého vkusu. Menej je viac a je to parádne. Silvia je rozhodne zaslúžene ozdobou večera. 

Módne (s)hity z finále
Zdroj: Jan Zemiar

Karolína Miková, 1. vicemiss Universe SR 2016

Dáma, ktorá si tento typ výstrihu môže dovoliť. Možno stojí za zváženie, či už toho nie je veľa. Hlboký výstrih a ešte aj hlboký rázporok. Nie je toho už príliš? Nezachádza to už ďalej, ako je pekné či estetické? Treba byť opatrný, lebo môže sa stať, že dáma bude pútať pozornosť nie ako osobnosť, ale ako atrakcia večera. Otázka je, či to takto chce. Kabelku by som vymenila, nehodí sa sem štýlovo. Jemnejšia by bola lepšia voľba k čipke.

Módne (s)hity z finále
Zdroj: Jan Zemiar

Miroslava Kysucká, Miss Universe SR 2000 

Trblietavé sa na spoločenský večer hodí. Jednoduché šaty, zaujímavé materiálovo. Dosť výrazné samo o sebe a oceňujem, že nositeľka už nepridávala žiadne zbytočné zdobenie. Topánky by som ale okamžite vymenila. Preboha, to si nevšimla, že sa k týmto šatám vôbec nehodia? Navyše sú skôr na bežné nosenie než na mimoriadnu spoločenskú príležitosť. Strieborné sandále na opätku by boli oveľa lepší zásah. Detaily sú alfou a omegou dobrého stylingu!

Módne (s)hity z finále
Zdroj: Jan Zemiar

Petra Agalareva, finalistka Miss Universe SR 2016

Princezná večera. Pekné šaty, ktoré jej pristanú. Zaujímavá potlač, dominantný strieborný opasok, viac netreba. Skvele zladený mejkap a účes. Skvelé!

Módne (s)hity z finále
Zdroj: Jan Zemiar

Monika Sakmanová, tanečnica

Ďalšia dáma, ktorej to vyšlo. Chválim, že siahla po zaujímavej nohavicovej kombinácii. Iné, elegantné, vkusné a šik. A stále dostatočne ženské. Výborne podtrhnuté mejkapom a účesom!

Módne (s)hity z finále
Zdroj: Jan Zemiar

David Schavel s partnerkou Majkou, tanečník

Pána chválim. Dokonalé. Táto čierna variácia je vrchol dobrého vkusu a pánskej estetiky. Zamatová kravata je absolútna TOPka. Wau. Poviem asi netradične, ale on je hviezda večera! Partnerka má pekné šaty. Zaujímavé v detailoch. Toto je tá ukážka, že stačí hlboký rázporok. Potom je to sexi a zároveň elegantné. Ako pár sú tiež zladení. Dobre sa na nich pozerá. 

Módne (s)hity z finále
Zdroj: Jan Zemiar

Simona Brnová-Slobodníková, 2. vicemiss Slovensko 2003

Veľmi pekné šaty. Farba jej pristane. Vkusné, príjemné a zladené s osobnosťou a príležitosťou. Krásny kabátik. Nemám čo vytknúť. Účes a mejkap ladia s celkovým stylingom.

Módne (s)hity z finále
Zdroj: Jan Zemiar

Timea Szaboová, 1. vicemiss Universe SR 2010

Elegantná čierno-biela kombinácia. Krásne sandále. Veľmi príjemne spojené. Dokonca oceňujem, že kabelka svojou štruktúrou ladí so štruktúrou topu. Čo mi ale vadí, je vytŕčajúce ramienko. To kazí celkový dojem.

Módne (s)hity z finále
Zdroj: Jan Zemiar

Mária Zelinová, redaktorka markizáckej Smotánky

Veľmi dobre nakombinované. Sexi, šik a rafinovane elegantné. Príjemná farebná variácia. Maja opäť nesklamala. Skvelá v každom štýle!

Módne (s)hity z finále
Zdroj: Jan Zemiar

Anna Amenová, Miss Universe 2010

Pekná žena, ktorá nepotrebuje veľa. Nie je toho odhalenia príliš? Potrebuješ takto zaujať? Šaty samo o sebe zaujímavé, ale ubrala by som trochu z tých výstrihov, výrezov. Ale ak sa cítiš na verejnosti takmer polonahá dobre, tak potom proti gustu žiaden dišputát!

Módne (s)hity z finále
Zdroj: Jan Zemiar

Lucia Habancová, bývalá moderátorka

Nie som si úplne istá, či tento typ šiat je práve pre ňu tá najideálnejšia voľba. Mali by pôsobiť romanticky nežne a ona v nich vyzerá trochu mohutne. Tento typ šiat nie je určite pre teba. Vždy hovorím, môžu byť najkrajšie šaty sveta, ale musia ladiť s osobnosťou. Vtedy to bude vyzerať dobre. Tieto s tebou príliš neladia. Oceňujem ale čierno-žltú kombináciu. 

Módne (s)hity z finále
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články