Ďalšia svadba v našom šoubiznise: Futbalista si berie Slovenku s takýmto božským telom! | Topky.sk

Streda, 26. jún 2019. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava.

Ďalšia svadba v našom šoubiznise: Futbalista si berie Slovenku s takýmto božským telom!

Zuzana Kollárová a Adam Nemec
Zuzana Kollárová a Adam Nemec
Zdroj: Instagram
14.06.2018 12:00

BRATISLAVA - Zazvonia im svadobné zvony! Adam Nemec (32), ktorý aktuálne pôsobí v rumunskom klube Dinamo Bukurešť, už čoskoro uskutoční najväčší prestup svojho života. Za manželku si zoberie známu Slovenku Zuzanu Kollárovú (27), ktorá pred dvomi rokmi vyhrala prestížnu súťaž Miss. Wau, to je ale kus!Všetko o futbale a tiež o Majstrovstvách sveta vo futbale 2018 nájdete na stránke sportky.sk!


Víťazka Miss Universe 2016 Zuzana Kollárová randí niečo vyše roka so slovenským futbalovým reprezentantom Adamom Nemcom. Ten začiatkom januára pred svoju vyvolenú pokľakol a požiadal ju o ruku. Zásnuby zamilovaných hrdličiek prebehli na romantickej lyžovačke v rakúskych Alpách.

Nuž a ich veľký deň D sa už nezadržateľne blíži. Svedčia o tom mnohé fotografie, ktoré dvojica permanentne pridáva na svoje oficiálne účty na Instagrame. Za pozornosť stoja predovšetkým tie, na ktorých sa bývalá kráľovná krásy lúči so slobodou a v jednotlivých komentároch doslova odrátava dni do svadby.

Bývalá Misska Zuzana Kollárová sa už nemôže dočkať svadby.
Ďalšia svadba v našom
Zdroj: Instagram

Okrem toho Zuzana nešetrí ani sexi fotografiami v bikinách, na ktorých dokazuje, že futbalista si snáď ani lepšie vybrať nemohol. Pozrite, veď vyzerá ako bohyňa!

Budúca manželka futbalistu Adama Nemca - Zuzana Kollárová sa môže pýšiť takouto božskou figúrou.
Ďalšia svadba v našom
Zdroj: Instagram

Misska Zuzana Kollárová so slovenským reprezentantom Adamom Nemcom tvoria mimoriadne sympatický pár.
Ďalšia svadba v našom
Zdroj: Instagram


Galéria

Zuzana Kollárová a Adam Bývalá Misska Zuzana Kollárová Budúca manželka futbalistu Adama Misska Zuzana Kollárová so Zuzana Kollárová sa už

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články