Úplne holá Belohorcová: Takto sa bez hanby vystavila na obdiv! | Topky.sk

Piatok, 21. september 2018. Meniny má Matúš, zajtra Móric.

Úplne holá Belohorcová: Takto sa bez hanby vystavila na obdiv!

Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
06.10.2017 18:00

LAS VEGAS – Dráždi naostro! Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (41) aj napriek tomu, že je z nej dnes vydatá žena a mama dvoch detí, robí okolo seba neustále rozruch. Najnovšie sa rozhodla dráždiť na sociálnej sieti úplne nahou fotografiou, ktorú vystavila na obdiv.


To je ale provokácia! Zuzana Belohorcová rozhodne nepatrí medzi hanblivky. Roky moderovala erotickú reláciu a neraz si zapózovala aj hore bez. Hoci je dnes už vydatá pani a má dve ratolesti, napriek tomu sa bez hanby pokojne verejne odhalí. Jej nové silikóny i skvelú figúru si tak okrem manžela môžu vychutnať aj jej fanúšikovia na sociálnej sieti, kde ich pravidelne dráždi sexi zábermi.

Najnovšie však mnohým vyrazila dych. Zuzana sa totiž vyzliekla úplne donaha a fotku zverejnila na Instagrame. Blondínka na zábere stojí nahá opretá o sklenené okno. Vidieť jej odzadu „len“ šťavnatý neopálený zadoček. Napriek tomu týmto záberom mnohých šokovala. Treba však uznať, že aj keď už nemá 20, vyzerá jej postava skvelo. Veď posúďte sami! Fotografiu nádete v našej GALÉRII»

Páči sa vám postava Belohorcovej?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 1886Galéria

Zuzana Belohorcová Zuzana Belohorcová sa vyzliekla Zuzana Belohorcová sa vyzliekla Zuzana Belohorcová Zuzana Belohorcová Zuzana Belohorcová Zuzana Belohorcová Zuzana Belohorcová s manželom.

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Instagram, Ján Zemiar, archív ZB

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články