Cigániková na žúre: Ale, ale, pani poslankyňa! | Topky.sk

°C

Utorok, 10. december 2019. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Cigániková na žúre: Ale, ale, pani poslankyňa!

Jana Cigániková
Jana Cigániková
Zdroj: Vlado Anjel
09.05.2017 12:00

BRATISLAVA - No toto! Liberálka Jana Cigániková (33) sa nedávno objavila na narodeninovej žúrke speváčky Celeste Buckingham (22). Nahodená v sexi čiernych legínach pútala pozornosť na všetky strany a spoločnosť jej navyše robil aj známy rapper Majk Spirit (32). Ale, ale, pani poslankyňa!


Jana Cigániková sa do povedomia slovenskej verejnosti zapísala svojou extravagantnou politickou kampaňou, v ktorej sa prezentovala obnaženým telom, záberom hore bez a v neposlednom rade aj poburujúcou nohavičkovou fotografiou.

Fakt, že známa brunetka nie je žiadna šedá myška, dokázala aj v týchto dňoch, keď sa objavila na párty WBW pri príležitosti narodeninových osláv speváčky Celeste Buckingham. A hoci sa tam objavilo aj mnoho ďalších celebritných osobností, najväčšiu pozornosť vzbudzovala práve táto kontroverzná poslankyňa.

Na žúrku prišla nahodená v šedom svetríku a v obtiahnutých sexi legínach, ktoré zvýraznili jej nohy. Spoločnosť jej navyše robil rapper Majk Spirit, s ktorým si ochotne zapózovala aj pred naším fotografom. Pozrite, ako im to spolu pristalo!

Politička Jana Cigániková sa takto túlila k Majkovi Spiritovi.
Cigániková na žúre: Ale,
Zdroj: Vlado Anjel

Opozičná poslankyňa Jana Cigániková sa vybrala na žúrku v obtiahnutých sexi legínach.
Cigániková na žúre: Ale,
Zdroj: Vlado Anjel

Páči sa vám outfit Jany Cigánikovej?

69 % nie
áno 31 %

Hlasovalo: 1171Galéria

Jana Cigániková Jana Cigániková sa túlila Opozičná poslankyňa Jana Cigániková Jana Cigániková si atmosféru Jana Cigániková na narodeninovej

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články