Zamaskovaná Puškárová ako cibuľa: Toto že je Zlatica?! Takto ju na obraze neuvidíte... | Topky.sk

Štvrtok, 21. jún 2018. Meniny má Alojz, zajtra Paulína.

Zamaskovaná Puškárová ako cibuľa: Toto že je Zlatica?! Takto ju na obraze neuvidíte...

Zlatica Puškárová
Zlatica Puškárová
11.12.2016 13:00

BRATISLAVA – Na nepoznanie! Moderátorka spravodajstva Zlatica Švajdová Puškárová (39) nepochybne patrí k najvýraznejším tváram markizáckych obrazoviek. Môže sa pochváliť nielen dokonalou postavou, ale aj vždy bezchybnou vizážou a skvelým stylingom. No nie vždy je tomu tak. Aj vychytená markizácka hviezda má občas dni, kedy by ste ju zrejme nespoznali. Topkám sa ju nedávno v jeden takýto deň podarilo odfotiť. A to v istom nákupnom centre, kde mnohých zaskočila svojim outfitom. Bola totiž zvláštne poobliekaná, ako taká cibuľa...


Zababušená a takmer na nepoznanie! Markizácka moderátorka Zlatica Puškárová  je charizmatická žena, ktorú diváci poznajú vždy dokonale upravenú a nastajlovanú. A tak je pre mnohých divákov zrejme ťažké predstaviť si ju aj v niečom inom ako v kostýmoch či šatách.

Blondínka však v súkromí nemá problém nahodiť si na seba aj pohodlnejší športový outfit, o čom sa jej priaznivci mohli presvedčiť pred pár dňami v petržalskom nákupnom centre, kde sa vybrala so svojou mamou na obed. Oblečená v športových legínach, v členkových čižmičkách na podpätku, dlhej bunde a hrubej čiapke bola na nepoznanie. Tí, čo ju predsa len spoznali ostali prekvapení, že sa takto zvláštne poobliekaná ako cibuľa, vybrala medzi ľudí. Dokonca si hrubú čiapku nedala dole ani počas obeda.

Keďže s manželom Patrikom čaká svoje druhé dieťa je ale pochopiteľné, že vždy štýlová moderátorka, aktuálne nepozerá na imidž a eleganciu, ale skôr na pohodlie a voľnosť. Pozrite, takto ju na obraze určite neuvidíte!

Zvláštne zababušená Zlatica Puškárová bola na nepoznanie.
Zamaskovaná Puškárová ako cibuľa:

Spoznali by ste takto oblečenú Puškárovú?

72 % nie
áno 28 %

Hlasovalo: 529Galéria

Zlatica Puškárová Zvláštne zababušená Zlatica Puškárová Zlatica Puškárová pri odchode Zlatica Puškárová sa bola Zlatica Puškárová v športových Zlatica Puškárová sa pred

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Topky.sk, Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články