Švidraňovej náhla nevoľnosť: Barbora, čo je za tým?! | Topky.sk

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

Švidraňovej náhla nevoľnosť: Barbora, čo je za tým?!

Barbore Švidraňovej prišlo po vystúpení nevoľno.
Barbore Švidraňovej prišlo po vystúpení nevoľno.
Zdroj: Jan Zemiar
01.12.2016 11:30

BRATISLAVA - Barbora Švidraňová (28) v poslednom období tvrdo pracovala na tom, aby vydala svoj debutový album. Aktuálne sa jej to podarilo - v utorok pokrstila svoju prvotinu s názvom Fénix. Súčasťou podujatia bol aj krátky koncert ryšavej speváčky. Na pódiu zo seba vydala 180 percent energie a... Po vystúpení jej prišlo náhle nevoľno. Zisťovali sme, čo je za tým!


Barbora Švidraňová prežíva aktuálne veľmi radostné obdobie. Svetlo sveta totiž uzrel jej debutový album Fénix. Že išlo pre speváčku o veľkú chvíľu, svedčí aj fakt, že sa na krst svojej prvotiny svedomito pripravovala. Až tak, že celý deň takmer nejedla. To sa však odzrkadlilo na jej zdravotnom stave. 


Prefíkaná Švidraňová zachraňovala sexi TRAPAS: Aha, poriadne s tým vybabrala! 


Po koncerte, ktorý bol súčasťou krstu, jej totiž prišlo náhle nevoľno. „Ako jedla som, samozrejme, ale poviem to na rovinu: speváci majú problém, keď veľmi tlačia na bránicu, tak sa im grgá pri spievaní. A keď človek vydá veľmi veľa energie zo seba, a ja som vydala dnes 180 percent všetkého, čo mám v sebe, tak som jednoducho potrebovala cukor, to je všetko,“ priznala pre Topky.sk speváčka. 

Po vystúpení jej preto manažér priniesol tanier s dobrotami, aby doplnila vydanú energiu. A popri podpisovaní CD-čiek a fotení sa s fanúšikmi, si ich ryšavka pozobkávala. Sama však vzniknutú situáciu nevnímala kriticky. „Išlo len o taký vzrušujúci ošiaľ po tom koncerte, že som sa naozaj vyspievala dosýta, to je všetko. Ale nebolo to nič kritické, nebojte sa,“ dodala na záver Švidraňová. Viac sa dozviete vo videu! 

Prišlo vám niekedy nevoľno z vyčerpania?

12 % nie
áno 88 %

Hlasovalo: 337Galéria

Barbore Švidraňovej prišlo po Švidraňová po vystúpení musela Barbora Švidraňová v utorok Súčasťou krstu bol aj

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články