Víťazka markizáckeho Hlasu šokovala v Teleráne: Je z nej hotová buchta! | Topky.sk

°C

Piatok, 22. november 2019. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Víťazka markizáckeho Hlasu šokovala v Teleráne: Je z nej hotová buchta!

Na víťazku Lenku Lo Hrůzovú sa od finále prilepili nejaké tie kilá navyše.
Na víťazku Lenku Lo Hrůzovú sa od finále prilepili nejaké tie kilá navyše.
Zdroj: TV MARKÍZA
27.02.2015 13:00

BRATISLAVA - Vypapkala sa! Víťazka speváckej šou Hlas Česko Slovenska Lenka Lo Hrůzová (25) bola dnes hosťom v markizáckej relácii Teleráno. No zatiaľ čo v minulosti ryšavka pútala pozornosť najmä svojimi extravagantnými ozdobami na tele, teraz priťahovala pohľady aj poriadne okrúhlou tvárou. Od skončenia projektu je z nej hotová buchta.


Počas minulého roka vyhrala markizácku šou Hlas Česko Slovenska mladá rebelka Lenka Hrůzová, ktorá je známa tiež ako Lo. V televízii sa bez okolkov priznala, že v minulosti žila na ulici a mala skúsenosti aj s drogami. Po zabodovaní v projekte sa jej tak zmenil život doslova od základov. No to nie je jediné, čo je u nej od veľkého finále viditeľne iné. 

Speváčka sa totiž dnes ráno objavila v relácii Teleráno a svojím výzorom divákov doslova šokovala. Veď z dievčiny súcej na veľké pódiá je za pár mesiacov hotová buchta. Úzka tvár, či štíhla postava, ktorou sa v minulosti pýšila, sú dnes už minulosťou. Na jej postave sa zrejme odzrkadlil spokojnejší život bez stresov. 

Lenka Lo Hrůzová sa dnes ráno objavila v Teleráne a divákov šokovala pribratou postavou.
Víťazka markizáckeho Hlasu šokovala
Zdroj: TV MARKÍZA

Aká je podľa vás ideálna ženská postava?

štíhla

366

vyšportovaná

195

krv a mlieko

1040

Počet hlasov: 1601


Galéria

Na víťazku Lenku Lo Lenka Lo Hrůzová sa Lenka Lo Hrůzová za Lenka Lo Hrůzová predviedla Lenka Lo Hrůzová má Lenka Lo Hrůzová sa Lenka Lo Hrůzová sa Lenka Lo Hrůzová sa

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články