Z víťazky markizáckeho Hlasu už nie je buchta: Pozrite, ako schudla! | Topky.sk

Pondelok, 21. október 2019. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Z víťazky markizáckeho Hlasu už nie je buchta: Pozrite, ako schudla!

Lenka Lo Hrůzová
Lenka Lo Hrůzová
Zdroj: TV MARKÍZA
05.07.2016 13:00

PRAHA - Opäť vo forme! Keď sa víťazka speváckej šou Hlas Česko Slovenska Lenka Lo Hrůzová (26) pred časom objavila v markizáckej relácii Teleráno, všetkých prekvapila svojím vzhľadom. Zo štíhlej speváčky sa totiž stala riadna buchta. Odvtedy ubehol už viac ako rok a brunetka na sebe zjavne začala makať... Pozrite, ako schudla!


Fanúšikom speváckych súťaží mladú Češku Lenku Lo Hrůzovú predstavovať ani nemusíme - pred dvomi rokmi totiž vyhrala šou Hlas Česko Slovenska. O pár mesiacov neskôr sa brunetka objavila v Teleráne, kde všetkých svojím vzhľadom poriadne šokovala - zo štíhlej speváčky sa totiž v krátkom čase stala hotová buchta. 


Víťazka markizáckeho Hlasu šokovala v Teleráne: Je z nej hotová buchta!


No dnes je už opäť všetko úplne inak. Fotky na sociálnej sieti totiž dokazujú, že Lo na sebe poriadne zamakala. Na web vešia fotky z posilňovne a jej tvrdá práca je už aj vidieť. Okrúhla tvár a macaté telo sú už minulosťou a Hrůzová sa opäť môže pýšiť štíhlou postavičkou. No skrátka, opäť vyzerá super. No nie? 

Speváčka Lenka Lo Hrůzová sa pýši chudšou postavou.
Z víťazky markizáckeho Hlasu
Zdroj: Facebook L.H.

Vyzerá podľa vás Lenka Lo Hrůzová teraz lepšie?

10 % nie
áno 90 %

Hlasovalo: 518Galéria

Lenka Lo Hrůzová Speváčka Lenka Lo Hrůzová Lenka Lo Hrůzová za Lenka Lo Hrůzová sa Lenka Lo Hrůzová na Lenka Lo Hrůzová sa Takto si Lenku Hrůzovú

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Tv Markíza, Facebook L.H.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články