Viki Rákovej sa úplne zmenil život: Veľká novinka u bývalej TV hviezdy! | Topky.sk

Piatok, 17. august 2018. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Viki Rákovej sa úplne zmenil život: Veľká novinka u bývalej TV hviezdy!

Viki Ráková žiari šťastím.
Viki Ráková žiari šťastím.
22.08.2014 00:00

BRATISLAVA - Maximálne šťastná! Viki Ráková (33) sa pred tromi rokmi vytratila z obrazoviek. Približne rovnako dlhú dobu už ani netvorí pár s výtvarníkom Lászlom Pálmaiom (35). Herečka sa však okamžite po rozchode vrhla do nového vzťahu. A aktuálne si dokonca už aj zakladá rodinu. Ako sme totiž zistili, brunetka čaká bábätko.


Z veľkej hviezdy mamina! Viki Ráková sa kedysi objavovala na obrazovkách každý deň. Najprv vďaka sitkomu Susedia, neskôr zas v Paneláku. Keď sa však spolupráca na jojkárskom seriáli skončila, herečka sa stiahla z výslnia. Okrem pracovnej oblasti však bola poriadne turbulentná aj jej súkromná sféra. Po dlhých rokoch totiž opustila priateľa Lászla, s ktorým občas hovorili aj o svadbe.

No dnes už tmavovláska žiari šťastím. Ako sme zistili, zakladá si rodinu. Svojho aktuálneho priateľa však na spoločenské akcie nebráva a tají, o koho vlastne ide. Dozvedeli sme sa len toľko, že je známym a uznávaným violistom. 

Pri otázke tehotenstva Viki tiež príliš zhovorčivá nebola, no informáciu potvrdila. „Je to pravda. Ale ak sa neurazíte, radi by sme toto naše krásne obdobie prežívali v súkromí s našimi najbližšími,” povedala nám herečka. Detaily svojho druhého stavu si tak nechala pre seba. Každopádne gratulujeme a želáme nastávajúcej mamičke aj bábätku veľa zdravia. 

Bude mať podľa vás Viki Ráková dcérku alebo syna?

dcéru

404

syna

310

Počet hlasov: 714


Galéria

Viki Ráková žiari šťastím. Viki Ráková bola kedysi S Lászlom Pálmaiom už Viki Ráková má už Viki Ráková si v

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: archív VR/János Hajnal, TV Joj, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články