Pondelok, 12. apríl 2021. Meniny má Estera, zajtra Aleš.

Sexy Lady Weiterová bez mejkapu: Nikol, si to vôbec ty?!

Nikolu Weiterovú poznáme ako vždy dokonalo upravenú
Nikolu Weiterovú poznáme ako vždy dokonalo upravenú "sexy lady". Na sociálnej sieti Facebook zverejnila fotku, ktorá ju zachytáva tak, ako ju príroda stvorila - bez mejkapu.
Zdroj: facebook/Ján Zemiar
24.07.2013 09:00

BRATISLAVA – Dcéru známeho repeťáka Otta Weitera (56) Nikolu (22) v poslednom období v spoločnosti príliš nevídať. No hoci večierky nevymetá, intenzívne komunikuje so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti. Nedávno sa s nimi napríklad podelila o fotku, ktorá ju zachytáva tak, ako ju príroda stvorila. Bez mejkapu. Tak čo, spoznali by ste interpretku nechvalne známej skladby Sexy Lady?


Úspešná slovenská fitnesska Nikola Weiterová vyšla pred viac ako rokom z muzikantského tieňa svojho známejšieho otca Otta Weitera. Preslávila sa kontroverzným „hitom“ Sexy Lady. Na jej veľké sklamanie však zožal namiesto očakávaného úspechu vlnu kritiky. Cieľavedomá brunetka po tejto skúsenosti zrejme pochopila, že talent po otcovi – spevákovi nezdedila. A preto sa odvtedy venuje výlučne športu.

No aj napriek tomu, že netvorí ďalšie piesne a nevídať ju už ani na spoločenských akciách, prostredníctvom sociálnej siete dáva o sebe vedieť aj naďalej. Na Facebooku sa s priateľmi delí nielen o novinky z profesionálneho, ale aj súkromného života. Nedávno sa napríklad pochválila fotkou, na ktorej je tak, ako ju príroda stvorila – bez mejkapu.

A hoci ju doposiaľ mali priaznivci možnosť vidieť vždy dokonale upravenú, tentokrát sa rozhodla, že ukáže svoju pravú tvár. Vlasy si rozpustila, na hlavu nasadila námornícku čiapku, obliekla bikiny a fotka je na svete. Človek by brunetku na snímke takmer nespoznal, no aj napriek tomu sa rozhodne nemá za čo hanbiť.Veď posúďte sami.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nikolu Weiterovú poznáme ako Nikola Weiterová sa v Nikola Weiterová zverejnila na Nikola Weiterová sa na Nikola Weiterová sa objavila Nikola Weiterová sa do

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Facebook, Ján Zemiar, archív NW, youtube

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články